Creatolye’de Country For Syria Konseri

CİHANGİR CREATOLYE’DE COUNTRY FOR SYRIA KONSERİ! Konser Tanıtım Bülteninden │ Country For Syria

Vintage dekorasyonu ve farklı atmosferiyle dikkat çeken Cihangir'in yeni mekânı CreAtolye, 13 Mayıs gecesi Amerikan country klasiklerini Ortadoğu ezgileriyle harmanlayan Country For Syria’nın konserine tekrar ev sahipliği yapıyor.

Amerikan Country klasiklerinin Ortadoğu ezgileriyle harmanlayan grup, Suriyeli, Amerikan, Çek, İngiliz, İspanyol ve Türk müzisyenlerden oluşuyor. Country müziğinin çıkış noktası olan iç savaş, bugün maalesef ki Suriye'yi vuruyor. Proje bu amaçla Arap halk ezgileri ve Country müzikte ortak olan avarelik, memleket özlemi, eskiye özlem, coşku, kayıp ve savaş gibi temalara değinerek farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

• “Country For Syria” konseri bileti, 30 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 15 TL! (Tarih: 13 Mayıs 2017 │ Saat: 21.00 │ Sahne: CreAtolye, Cihangir – Beyoğlu)

Konserden elde edilecek gelirin %50'si doğrudan süreçten etkilenen Suriyeli ihtiyaç sahiplerine aktarılıyor. Grup, ayrıca düzenli olarak mülteci kamplarına ziyaretler gerçekleştiriyor, mülteci çocuklara müzik yaparak dayanışmayı sürdürmek istiyor.

30 TL
%50indirim
15 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar