Dejavu Slim&Beauty’den İncelme Paketi

DEJAVU SLIM & BEAUTY’DEN 25 SEANSLIK İNCELME PAKETİ! Sıkı ve güzel bir görünüme kavuşmak isteyenlere, formda kalacakları harika bir uygulama sunuyoruz. Aynanın karşısına geçtiğinde bedeninden gurur duyacağın zamanlar çok yakın. Dejavu Slim & Beauty ile güzellik, incelik ve harika bir görünüm seninle… Bedenin istediğin gibi görünsün, senin de keyfin yerinde olsun!
1 SEANS MİNİ CİLT BAKIMI HEDİYESİ!
Balçova, Dejavu Slim & Beauty’den yakala.co üyelerine özel indirimlerle;
 • 25 Seanslık İncelme Paketi 1.000 TL yerine 49 TL!
25 SEANSLIK İNCELME PAKETİ:
5 Seans Kavitasyon
5 Seans Radyo Frekans
5 Seans Ultrasound
10 Seans Lenf Drenaj
Kavitasyon
Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrason dalgası yağ dokusundaki hücreler arası sıvısına çarptığında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur.
Bu çarpma sonucunda hücreler arası sıvıda oluşan köpükler yağ hücresinin duvarına çarparak hücre duvarının parçalanmasına sebep olur.
Parçalanan hücre duvarından dışarı çıkan yağ ve yağ asitleri parçalanarak,yağ hücresiyle beraber lenf yolları sayesinde vücuttan dışarı atılır.
Radyofrekans
Odaklanmış ve hacimsel ultrasound enerjiyi tam doğru derinlikteki hedeflenmiş yağ katmanı içerisindeki dokuya iletir.
Termal etkiden farklı olarak sadece hedeflenen doku etkilenir. Yani çevredeki yapı içindeki ve odaksal alan etrafındaki diğer dokular etkilenmemekte ve hasar görmemektedir.
Bu arada hücrelerin metabolit içerikleri kan sirkülasyonu ve lenfomatik drenaj ile vücuttan atılmaktadır.
Ultrasound
Mekanik dalga ile cildin 3-4 cm derinlerine kadar içerisine girer,
Hücreleri uyarır,
Derindeki ısıyı artırır,
Hücre metabolizmasını ve micro sirkülasyonu hızlandırır.
Uygulamada; kavitasyon odaklı radyofrekans ve ultrasaund sistemlerinin bir arada olması etkili, başarılı ve kalıcı sonuçlar almaya olanak sağlamaktadır.
Anestezisiz, yan etkisiz, günümüzün en popüler zararsız odaklanmış radyofrekans, kavitasyon ve ultrasaund teknolojisi
Bölgesel incelmelerde 11 cm’e varan incelme sağlayabilir.
Kısa süren tedaviler hızlı ve konforlu uygulamalar her tedavi sonrasında kişinin günlük hayatına hızlı dönmesini sağlar.
Uygulama haftada 1 kere toplamda 8 seanstır.
Lenf Drenaj
Özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için uygulanan yöntemdir. Bir cihaz yardımı ile gerçekleştirilen bu yöntem ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Sistemin en önemli özelliği vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır.
DEJAVU SLIM & BEAUTY
Dejavu Slim & Beauty son teknoloji ürünü CE ve FDA onaylı cihazları, lüks ve konforlu donanımı ve tecrübeli personeliyle 2011 Aralık ‘ta hizmete Açıldı.
Dejavu Slim & Beauty cilt bakımları, vücut bakımları, selülit giderici uygulamalar, bölgesel incelme ve vücüt şekillendirmede çok çeşitli alternatif uygulamaları, el-ayak bakımları gibi pek çok ihtiyaca yönelik uygulamalardan yararlanma imkanı sunuyor.
Merkezin genel koordinatörlüğünü sektörde 15 yılı aşkın deneyime sahip Ege Üniversitesi mezunu, Sağlık Teknikeri ve aynı zamanda Güzellik Uzmanı olan Aysun Yılmaz yürütüyor.

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar