Divan İstanbul Asia’da 2 Kişi Konaklama

DİVAN İSTANBUL ASIA’DA 2 KİŞİ SUPERIOR VE DELUXE KONAKLAMA! Ayrıcalıklarla dolu bir konaklama deneyimi yaşamaya ama şehirden çok da fazla uzaklaşmadan bambaşka bir dünyada yer almaya var mısın?
Divan İstanbul Asia’da konforda sınır yok!
Şehrin hızla gelişen Anadolu yakasındaki en prestijli ve en konforlu otel olma özelliğine sahip Divan İstanbul Asia, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na kolay erişimin yanı sıra üstün teknoloji ile donatılmıştır.
Anadolu Yakası’nın en merkezi ve en modern iş bölgesinin tam kalbinde bulunan Divan İstanbul Asia, turistik, iş seyahati ve keyif için yapılan tüm konaklamalarda zarif, modern ve işlevsel tarzın yanı sıra misafirlere sıcak, dost ve sıra dışı servis anlayışının da hâkim olduğu bir ortam sunuyor.
Divan İstanbul Asia’nın kalitesi, yakala.co’ya özel indirimle sunuluyor…
● Superior Şehir Manzaralı Oda Single veya Double Konaklama (Kahvaltı Hariç) gecelik 379 TL yerine 169 TL!
● Superior Şehir Manzaralı Oda Single veya Double Konaklama “Kahvaltı Dâhil” gecelik 399 TL yerine 189 TL!
● Deluxe Deniz Manzaralı Oda Single veya Double Konaklama (Kahvaltı Hariç) gecelik 409 TL yerine 179 TL!
● Deluxe Deniz Manzaralı Oda Single veya Double Konaklama “Kahvaltı Dâhil” gecelik 429 TL yerine 199 TL!
Spa ve açık yüzme havuzu dâhil!
Kusursuz inceliklerle tasarlanmış Divan kalitesi… (genel bakış)
İster ailen ve sevdiklerinle birlikte huzurlu ve konforlu bir konaklama veya romantik bir hafta sonu! Hepsi için düşünülmüş incelikler Divan İstanbul Asia’da.
Teknolojik imkânlardan donanımlı ve konforlu odalarına kadar eksiksiz ve eşsiz bir otel deneyimi yaşatan Divan İstanbul Asia, arzuya göre seçenekler sunan konaklama paketleri, odasından restoranına kadar şıklık ve kusursuzluk içinde tasarlanmış bir bütünlük ile misafirlerini ağırlıyor.
Divan İstanbul Asia’da iki A’la Carte restaurant, d-bar,  günün yorgunluğunu atmaya yardımcı olacak konforlu 1300 metrekarelik alanda Nerolie Spa & Fitness Merkezi mevcut.(ücrete tabidir.)
Daha fazla bilgi için www.divan.com.tr web adresi ziyaret edilebilir.
*Genel bakış metni, fırsat içeriğini kapsamaz.

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar