Divan Residence Bomonti Amatrra’da Masaj

DİVAN RESIDENCE AT BOMONTİ PLAZA AMATRRA SPA’DA MASAJ! Kendini uzman masörlerin ellerine bırak, yaşamın tüm yorgunluğunu üzerinden at!
Seçeceğin masaj seni kendine getirecek, hayata daha dinç ve mutlu gözlerle bakmanı sağlayacak.
Stresini kapının dışında bırakıp, kendini 60 dakikalığına huzurun kollarına bırak!
Divan Residence at Bomonti Plaza Amatrra Spa'dan yakala.co üyelerine özel indirimle:
● Tek Kişi İçin 60 Dakikalık Masaj 280 TL yerine 89 TL!  
Masaj Seçenekleri: Klasik │ Aromaterapi │ İsveç 
Aromaterapi Masajı:
Aromaterapi, bitkilerden elde edilen yağların kullanımına dayanan doğal bir tedavi yöntemidir. Bitkilerden elde edilen bu uçucu yağlardaki konsantre bitkisel enerji masaj, buğu veya banyoda kullanılmaktadır. Bitkilerin kokularını toplamak ve kullanmak insanlık kadar eski bir arzudur. Kokular insandaki sistemi dışarıdan etkiler, güzel kokulara karşı vücudumuz görmeden reaksiyon verir.

İsveç Masajı:

Batı tekniklerinin harmanlandığı İsveç masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.

Klasik Masaj:

Kas gevşetici ve stres giderici, efektif ve derinlemesine etkin eden bir masajdır. İhtiyaca göre, hafif ya da kuvvetli dokunuşlarla kan dolaşımı hızlandırılır. Baştan ayağa gevşeme sağlar. Bu masaj türü, yataktan kaynaklı ağrılara, masa başındaki tutulmalara iyi gelmesi ile bilinir.  Klasik masaj, vücut yorgunluğunu atmak ve zihni rahatlatmak için iyi bir tercihtir.
www.amatrraspa.com.tr
280 TL
%68indirim
89 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar