Divan Suite G-Plus’ta Masaj ve Spa

DİVAN SUITE HOTEL ISTANBUL G-PLUS’TA MASAJLAR VE ISLAK ALAN KULLANIMI! Üstün ve kusursuz Divan kalitesi içinde yenilen ve tazelen…
Divan Suite G-Plus’ın sakin atmosferinde zihnini ve bedenini gençleştirmek, adeta yeniden doğuşun coşkusu gibi benzersiz...
Ritmik zarafet eşliğinde, etkisini ve bedeninin her noktasında hissedeceğin bu harika masaj deneyimini gün boyu Spa kullanımıyla da taçlandırmak için bu fırsatı kaçırma!
Güneşli’de yer alan Divan Suite İstanbul G-Plus B Spa ve Boost Fitness’tan yakala.co üyelerine özel indirimlerle
● Divan Suite Hotel İstanbul G-Plus B-Spa ve Boost Fitness’ta 1 kişi için 30 dakika kese köpük masajı 49 TL!
● 1 Kişilik 50 dakika Bali masajı 185 TL yerine 89 TL!
● Couple Odada 2 Kişilik 50 Dk. Bali Masajı  370 TL yerine 178 TL!
Islak Alan Hizmetleri: Yüzme Havuzu, Sauna, Hamam, Buhar Odası ve Şok Duş
Klasik Masaj: Genel kan dolaşımını hızlandırmak amacıyla uygulanan bu yöntemde vücuda uygulama boyunca senkronize hareketler uygulanarak kasların dinlendirilmesi sağlanır.
Divan Suites İstanbul G-Plus’tan…*
İstanbul’un kendi dinamizmini yansıtan Divan Suites İstanbul G-Plus, İstanbul’un yeni iş merkezinin tam ortasında ve İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı’na beş dakika uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca şehrin önde gelen fuar alanları CNR Expo Centre ile İstanbul World Trade Centre’a ve dünya standartlarında alışveriş imkanları sunan İstanbul Forum ve Galleria alışveriş merkezlerine yakın bir konuma sahip. Hedefimiz yöneticilere ve iş sebebiyle seyahat eden ziyaretçilerimize her şeyiyle düşünülmüş konaklama çözümleri sağlamak olduğundan Divan Suites İstanbul G-Plus’ın sunduğu seçenekler uzun süreli konuklarımız için tasarlanmıştır. Bir otelde veya hizmetlerin dahil olduğu bir konutta kalmanın en iyi yönlerini birleştiren Divan Suites İstanbul G-Plus’ta 120 Standart oda, 6 Deluxe oda, 10 Junior Suite ve 4 Corner Suite olmak üzere toplam 140 oda bulunuyor. Divan Suites İstanbul G-Plus’ın sunduğu çok çekici yeme içme alternatifleri arasında gurme lezzetleri tadabileceğiniz Divan Brasserie, en taze kahve veya şehrin en iyi kokteylleri için tercih edebileceğiniz Lobby Bar yer almakta. Müşterilerle veya ekibinizle toplantılarınız için ya da sıra büyük duyurunuzu yapmaya geldiğinde Divan Suites İstanbul G-Plus’ın toplantı odalarından faydalanabilecek, basın toplantıları ve kokteyl resepsiyonları gibi etkinlikleriniz için daha geniş alanlarımızı kullanabileceksiniz. Kendinize vakit ayırmak istediğinizde ise Divan Suites İstanbul G-Plus’ın mükemmel konumu sayesinde, Kapalı Çarşı, Kariye Müzesi, Bozdoğan Kemeri gibi şehrin en dikkat çekici bölgelerine 20 dakikadan kısa bir sürede ulaşabileceksiniz.
*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.
80 TL
%39indirim
49 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar