Doğal Parkurda At Safari Deneyimi

AKYURT'TA DOĞAL PARKURDA 1 SAAT AT SAFARİ DENEYİMİ! Ankara'ya 25 km. mesafede, doğayla iç içe bir ortamda, doğal parkurda at safarisi keyfi yapmaya ne dersin? Hayatın stresinden uzaklaşmak, doğa ile baş başa kalmak ve at üzerinde yapacağın gezintiyle kendini muhteşem hissetmek istiyorsan bu fırsatı kaçırma!
Betonlaşmış şehirden, yoğun çalışma ortamından ve stresten uzaklaşmak için kendine zaman ayırmalısın. Yeşille iç içe bir bölgede meyve bahçelerini, üzüm bağlarını, su pınarlarını ve meraları at sırtında keşfetmek ise bunun hem keyifli, hem de terapi edici bir yol!
Akyurt'ta yer alan Safari Atçılık’tan yakala.co üyelerine özel indirimle:
● Doğal Parkurda 1 Saatlik At Binme 1 Kişi İçin 80 TL yerine 39,90 TL!
*Fırsat alımının ardından 0533 633 78 97 no’lu telefon aranarak randevu alınmalıdır.
Üstelik dostlarınla ve ailenle çiftlikte yemyeşil bir piknik ortamında stresten uzak bir gün de geçirebilirsin. Izgara çeşitlerinden sıcak-soğuk içeceklere birçok seçenek bulabilirsin zira.
Safari Atçılık’ın amacı profesyonel binicilik eğitimi vermek değil, at gezilerini Ankaralılar için alternatif bir eğlence seçeneği haline getirmek.
Üstelik ziyaret edeceğin Güzelhisar köyünde sadece at binmekle yetinmeyip, ailen ve dostlarınla güzel bir piknik ortamı yaşayıp eve dönüş sırasında köy sütü, köy yumurtası, organik tarım ile üretilmiş birçok doğal ürünlerden de alabilirsin!
ÖNERİ VE AÇIKLAMALAR
-Hareket kabiliyetini kısıtlayıcı elbiselerden sakın. Özellikle alt grup giysilerin esnek olmalı ve mutlaka ayak bileklerine kadar kapalı olmalı.
-Üst grup giysilerin özellikle kol hareketlerini kısıtlamamalı ve alt grup gibi esnek olmalı.
-Mümkünse yanında bir şapka getirmelisin.
-En önemlisi ise ayakkabılar. Sandalet, terlik vs. gibi açık ayakkabılar olmamalıdır. Giyineceğin ayakkabı spor ya da kalıbı küçük, tabanı kaygan olmayan ayakkabılar olmalı.
-Randevunun alındığı zamandan mutlaka en az bir saat önce gelinmesi gerekiyor. Sebebi ise ön eğitim ve parkurlara çıkış için yeterli zamana sahip olabilmek.
-Çiftlikteki brifing sonrası 400 metre mesafedeki parkur start noktasına doğa yürüyüşü yaparak yada aracınla gidebilirsin.
-Yemek yemek isteyen ziyaretçiler kendin pişir kendin ye veya odun ateşinde toprak tavada hazırlanan özel yemeklerden faydalanabilirler.
-Güvenlik sebebi dolayısıyla hazır bulundurulan kaskların takılması gereklidir.
 
80 TL
%50indirim
39.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar