Doreen’den Soğuk Lipoz Uygulaması

MALTEPE DOREEN GÜZELLİKTEN SOĞUK LİPOLİZ VE LENF MASAJ PAKETİ! Güzelliğini gölgeleyen fazlalıkların olduğunu düşünüyorsan, inceliklerle dolu bir güzellik seni bekliyor! Soğuk Lipoliz uygulaması ile acısız, ağrısız ince bir bedene sahip olabilirsin. Böylelikle her aynaya baktığında gözüne fazlalıkların değil güzelliğin konuşacak!
● Maltepe Doreen Güzellik’te yakala.co’ya özel indirimle;
1 Seans Tek Bölge Soğuk Lipoliz & 1 Seans Vakumlu Lenf Masajı & 1 Seans Vücut Analizi 1.200 TL yerine 149 TL!
Soğuk Lipoliz uygulaması ısrarla spor yapılmasına rağmen gitmeyen bölgesel fazlalıklardan ameliyatsız ve neştersiz kurtulma yöntemidir.
Vakum Terapi ile ise aşağıdakiler sağlanır:
Cilt sıkılığını sağlamaya yardım eder.
Lenf ve kan dolaşımını uyarır
Vücut hatlarını güzelleştirir.
Toksinlerin giderilmesine yardım eder.
Rahatlatır canlılık verir.
Kılcal damar geçirgenliğini bariz iyileştirir.
Doğal besin maddeleri Q2 oligo elementlerin ve enzimlerin akışını hızlandırır.
Kas tonusunu artırır.
Kalojen ve elastin liflerinin yapılarını düzeltir.
Terapiden sonra cilt daha tok ve kırışıklıklar daha az görünürler.
Doreen Güzellik ve Estetik Merkezi
“Güzelliğine dair her şey”
Profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Güzellik ve estetik konusunda sana en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen merkezimizde Algodermia ve Dr. Formula markalı ürünleri kullanmaktayız. Merkezimizde önem verdiğimiz konuların başında hijyen gelmektedir. Kullandığımız tüm ekipman (Tırnak makası, Pens, Törpü vb.) Diş laboratuarlarında kullanılan Otoklav sterilizasyon cihazları ile sterilize edilmekte ve her müşteri için tek kullanımlık olarak poşetlenmektedir. Hijyene verdiğimiz önem bununla sınırlı değildir. Merkezimizde müşteri için kullanılan her ürün o müşteriye özel olarak poşetinden çıkartılıp kullanılmakta olup başka bir müşteri için asla kullanılmamaktadır.  Bizleri farklı kılan bir diğer husus ise Personel eğitimlerimizdir.
1200 TL
%88indirim
149 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar