DoubleTree By Hilton Tuzla'dan Masaj

DOUBLETREE BY HİLTON TUZLA HOTEL'DEN MASAJ SEÇENEKLERİ! Sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntemlerden biri olan masaj keyfi ile kendine bir güzellik yapabilirsin. Günün yorgunluğunu unutacağın ve bedenini biraz olsun rahatlatacağın, birbirinden güzel ve eşsiz masaj seçeneklerinden seç birini… İstersen kil masajını dene istersen Kese Köpük ile stresini üzerinden at. Senin için 3 masaj imkanı DoubleTree By Hilton Tuzla Otel'de seni bekliyor.

DoubleTree By Hilton Tuzla Hotel'de yakala.co üyelerine:

● 25 DK. Termal Kil Masajı (Termal Isıtıcılı Yorgan ile yapılır) Kişi Başı 160 TL yerine 84,50 TL!

● 30 DK. Kese Köpük Masajı 160 TL yerine 84,50 TL!

● 40 DK. Bali Masajı, Klasik Masajı, İsveç Masajı, Aromaterapi Masajlarından Biri Kişi başı 160 TL yerine 84,50 TL!

Bali Masajı:
Bali Masajı özel meyve yağları ve bitki özleri ile uygulanan dünyaca ünlü masaj çeşitlerinden bir tanesidir. Tüm vücudu kapsayan bu masaj sırasında her bölgeye uygulama yapılmaktadır. Güçlü hareketlerle yapılan bu özel masaj özellikle el ve ayak bölgelerinde yoğunluk gösterir.

Aromaterapi Masajı:
Aromaterapi, bitkilerden elde edilen yağların kullanımına dayanan doğal bir tedavi yöntemidir. Bitkilerden elde edilen bu uçucu yağlardaki konsantre bitkisel enerji masaj, buğu veya banyoda kullanılmaktadır. Bitkilerin kokularını toplamak ve kullanmak insanlık kadar eski bir arzudur. Kokular insandaki sistemi dışarıdan etkiler, güzel kokulara karşı vücudumuz görmeden reaksiyon verir.

İsveç Masajı:
İsveç Masajı’nda önemli olan masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir. Güne zinde başlamaya yardımcı olan ve yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından arındıran bir masaj türüdür.

Termal Kil (Çamur):
Termal Kil (Çamur) katı bileşenler ve mineralli suyun karışımından oluşur. Vakaya göre bölgesel sıvama, bölgesel banyo ya da tüm vücut sıvama şeklinde uygulanır.

Termal Kilin Vücut Tedavisindeki Etkileri:
• Kıkırdak dokusundaki metabolik değişimi aktivite eder.
• Kas gevşeticidir.
•  Hücre yenileyicidir.
•  Toksin atılımını arttırır, böylece vücutta oluşan zehirli maddelerin atımında etkisi ile birçok hastalığın gelişimine engel olur.

Dikkat Edilecek Hususlar:
 ***Kanser tedavisi görenler.            
***Her türlü ateşli hastalıklar.
***Ciddi kalp rahatsızlığı olanlar.             
***Hamilelerde ve şeker hastalarında…

DoubleTree By Hilton Hotel Tuzla Hakkında:*

Tuzla Kaplıcaları Sağlık ve Turizm Tesisleri İstanbul Tuzla içmelerinde bulunan çam ağaçlarıyla Kaplı 70 Dönümlük bir alan üzerinde kurulmuş, modern ve tarihi bir tesistir. Tesis bünyesinde Konaklama, Bilgisayarla Check-Up, Kür Merkezi, Akupunktur, İçme Kürü İnhalasyon Kürü, Tıbbi Masaj, Bitki Çayları, Restorant ve Perhiz Lokantası hizmetleri verilmektedir.

Tuzla İçmeleri mineral kaynak suları 1300'lü yıllardan beri insanlara şifa dağıtmakta birçok hastalığa doğal yoldan sağlık imkanı sağlamaktadır. Şifalı suların faydaları Çapa Tıp Fakültesin de Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji kürsüsü tarafından yapılan deneylerle onaylanmıştır. Tesislerimizde temel amacımız siz değerli misafirlerimizi şifa verirken şehrin stresinden uzaklaştırmak, değişik aktivitelerle dinlenmenizi ve eğlenmenizi sağlamaktır.

Tuzla Termal Tesisleri Çocuk ve oyun parklarıyla, televizyon ve oyun salonlarıyla, kapalı ve açık kaynak su havuzlarıyla, açık ve kapalı restorantlarıyla, tarih kokan oteli veya mini evleriyle; Doktorları, Fizyoteraspistleri, masörleri (erkeklere erkek, kadınlara kadın masör) ve diğer yardımcı personeli ile hizmetinizde. Çocuklarınızla ve ailenizle rahatı ve konforu yaşayacak, dinlenecek, eğlenecek aynı zamanda da sağlığınıza kavuşacaksınız.

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz.
160 TL
%47indirim
84.5 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar