E&N Bakırköy Spa’dan Masaj ve Hamam

E&N BAKIRKÖY SPA’DAN MASAJ VE HAMAM PAKETLERİ! Günün yorgunluğu üzerine çöktüyse, kuşlar gibi hafif olacağın bir fırsat sunuyoruz sana… Hamam sefasıyla rahatlayacak, masajla kendini şımartmanın ayrıcalığını yaşayacaksın. E&N Bakırköy Spa Merkezi'ne gelmeden seçimini yap keyfine bak!

E&N Bakırköy Spa Merkezi'nde yakala.co’ya özel indirimle:

● 40 Dakika Hamam Kullanımı Kişi Başı 150 TL yerine 69 TL!

● 40 Dakika İsveç Masajı Kişi Başı 150 TL yerine 79 TL!

Klasik İsveç Masajı: Uzmanlar, vücuda kısmen (lokal) veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını artırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Önemli olan masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir. Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Önemli olan masaj yaptıran kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesinin sağlanabilmesidir.

E&N Bakırköy Güzellik ve SPA Merkezi Hakkında:*

E&N Bakırköy Güzellik ve SPA merkezi 2010 yılından itibaren Bakırköy'de hizmet vermeye başladı. 12 kişilik profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerimize eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

E&N Bakırköy Güzellik ve SPA merkezi birbirinden farklı bakım ve terapi seçenekleriyle, merkezimize girdiğiniz andan itibaren siz misafirlerimize konforu sağlamayı amaçlamaktadır.

E&N Bakırköy Güzellik ve SPA merkezi hamam, sauna ve bakımlar ile rahatlayabilir, cilt bakım ve vücut bakımları ile doğal bir güzellik kazanabilir, kendinizi yenileyebilirsiniz.

E&N Bakırköy Güzellik ve SPA merkezi deneyimli ve güler yüzlü terapist kadrosuyla stresten bunalan bay ve bayan misafirlerimize seçkin hizmet vermektedir.

%100 misafir memnuniyeti E&N Bakırköy Güzellik ve SPA merkezinin birinci hedefidir.

Sizin için uygun olanı seçin ve kendinizi biraz şımartın.

*Genel tanıtım metnidir.

Detaylı bilgi için: http://www.bakirkoymasaj.com/

150 TL
%54indirim
69 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar