Elamental Wellness’ta Masaj ve Spa

ACIBADEM ALLMONDHILL ELEMENTAL WELLNESS CLUB’TA MASAJLAR VE SPA! Bedenin ve ruhun birleştiği Elamental Wellness’ta canlan, arın ve tazelen…
Günlük yaşam koşuşturmasının üzerine bindirdiği yorgunluğu bir çırpıda atacak, dokularını tazeleyecek, bedenine derin bir nefes aldıracaksın. Buradan çıktığında kendini kuş gibi hafif ve kanatlanmaya hazır gibi hissedeceksin.
Acıbadem Allmondhill Elemental Wellness Club’tan yakala.co üyelerine özel indirimlerle:
● 1 Kişilik 50 Dk. Bali Masajı ve Günlük Sauna-Buhar Kullanımı Hafta İçi 190 TL yerine 89 TL!
● 1 Kişilik 50 Dk. Bali Masajı ve Günlük Sauna-Buhar Kullanımı Hafta Sonu 190 TL yerine 99 TL!
● 2 Kişilik 50 Dk. Bali Masajı ve Günlük Sauna-Buhar Kullanımı Hafta İçi 380 TL yerine 169 TL!
● 2 Kişilik 50 Dk. Bali Masajı ve Günlük Sauna-Buhar Kullanımı Hafta Sonu 380 TL yerine 179 TL!
Mekân Hakkında…
Elemental Wellness Acıbadem, Almondhill’de 6 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş sağlıklı yaşam ve spor kompleksidir. Tesis içerisinde; olimpik standartlarda 2 adet squash kortu, kapalı basketbol ve voleybol sahası, Elemental Spa & Pilates, yarı olimpik havuz, Gusto Restaurant, Kids Club, jakuzi, sauna, buhar odası, açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Yoga’dan aerobiğe, dans derslerinden squasha, her yaşa ve kişiye uygun spor çeşitleri ve aktivitelerin olduğu doğal yaşam alanımızda özel dinlenme bölümlerinde dilediğiniz zaman istirahat de edebilirsiniz. Elemental Wellnes hafta içi; 06.00-00.00 saatleri arasında; hafta sonu ise 08.000-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
190 TL
%53indirim
89 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar