Elite Otel Dragos’ta 2 Kişi Konaklama

ELİTE OTEL DRAGOS’TA 2 KİŞİLİK KONAKLAMA PAKETİ! Hiç bitmesin diyeceğin keyif burada!

Anadolu Yakasının prestijli oteli Elite Otel’de senin ve davetlin için harika bir konaklama paketi yakaladık!

Geleneksel Türk misafirperverliğini günümüzün business misafir ihtiyaçları ile buluşturan bu otelde her şey, en ince ayrıntısına kadar sonsuz huzur ve keyif için tasarlandı. Bir konaklamadan beklediğin her şeyin de daha ötesinde bir hizmet sunan Elite Otel’de, güne Prens Adalarının görkemli manzarasıyla uyanmak ve kahvaltıyla damak çatlatan biz sabah ziyafeti çekmek istiyorsan bu fırsatı kaçırma!

Dragos’ta yer alan Elite Otel’den yakala.co üyelerine özel indirimlerle:

● 2 Kişi 1 Gece Konaklama (Kahvaltı Hariç) 250 TL yerine 129 TL!

● 2 Kişi 1 Gece Konaklama (Açık Büfe Kahvaltı Dâhil) 300 TL yerine 149 TL!

Fırsat alımının ardından 0850 333 22 65 no’lu telefondan Mika Tur’u arayabilir, indirimli rezervasyonunu hemen yaptırabilirsin.

Elite Otel Dragos’tan...*

Eite Hotel Dragos, 2000 yılında kurulan Elite Hotels grubunun ikinci oteli olarak İstanbul Anadolu Yakasında, Dragos Tepesinin eteğinde, Marmara Denizi ve Prens Adalarına hâkim bir konumda bulunuyor.

Elite Hotel Dragos, geleneksel Türk konukseverliğini günümüzün ‘business’ misafirinin ihtiyaçları ile buluşturmaktadır. Bu amaçla tasarlanan otelde zarif bir şekilde dizayn edilmiş modern ve geniş 132 oda, 9 farklı ölçekte toplantı salonu, 2 balo salonu, biri Marmara Denizi ve Prens Adaları manzaralı olmak 2 Restoran, 2 bar ve tüm günün yorgunluğunu atmana yardımcı olacak Fitness Center ve Spa bulunuyor.

Elite Hotel Dragos, misafir memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile gala yemekleri, şirket toplantıları, mezuniyet yemekleri ve tüm özel organizasyonlarda konuklarını ağırlıyor. Ayrıca yaz ayları boyunca açık yüzme havuzu, yaz akşamlarında düğün ve nişan kutlamalarına ev sahipliği yapıyor.

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.

250 TL
%48indirim
129 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar