Epilaformplus’ta 15 Seans İncelme

MURATPAŞA EPİLAFORMPLUS GÜZELLİK’TE 15 SEANSLIK İNCELME PAKETİ! Kış geldi diye kendini bırakma, fazla kilolarını dert eme! Senin için yakaladığımız bu harika fırsat ile inceliğin zarafetine kavuşacak ve kendini hiç olmadığın kadar fit hissedeceksin!  Sıkı diyetler bir yana, bölgesel fazlalıkların ve selülitlerinde etkili olacak birbirinden özel uygulamalar ile gerçekten incelmenin keyfini süreceksin…
Muratpaşa Epilaformplus Güzellik Merkezi'nde yakala.co’ya özel indirimle;
● 15 Seanslık İncelme Paketi Kişi Başı 1.800 TL yerine 69,90 TL!
15 SEANSLIK İNCELME PAKETİ:
1 Seans Diyetisyen Muayenesi
1 Seans Tanita Vücut Analizi
5 Seans Elektroliz
3 Seans Vakumlu Radyo Frekans
5 Seans Lenf Drenaj
Radyo Frekans…
Radyo frekans ile cilt yenileme yöntemi cildin en az 5 yaş daha genç görünmesini sağlıyor. Radyo frekans sadece yüzde değil, boyun ve dekolte üzerinde de yaptığı etkiler sonucu cilt kalitesini arttırmakta, yüz boyun ve dekolte bölgesini gençleştirmekte, yüz ovalini toparlamakta ve ayrıca düşük kasların kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.
Lenf Drenaj…
Özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için uygulanan yöntemdir. Bir cihaz yardımı ile gerçekleştirilen bu yöntem ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Sistemin en önemli özelliği vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır.
Günde ortalama 1,5 - 2 litre su içilirse alınacak sonuç mükemmel olacaktır. Son derece dinlendirici ve rahatlatıcı bir masaj yapan bu cihaz bacaklarda oluşan ağırlık ve ağrı hissinin de azalmasına yardımcı olur. 10-15 Seanslık bir kür sonucunda selülitli dokunun çözülmesini ve vücudun forma girmesini sağlar.
"İnsanlar yaşadıklarını, başlarından geçenleri unutabilirler ancak hissettikleri hep kalır."
Epilaformplus, güzelliğiniz için her şeyi sunan ve güzel hislerle hatırlayacağınız bir işletmedir.
Detaylı bilgi için: www.epilaformplus.com  
 
1800 TL
%96indirim
69.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar