Eskişehir Odunpazarı Abacı Konak Otel'de ÇİFT KİŞİLİK konaklama ve kahvaltı

Şehrin içinde zamanın dışında...

Eskişehir'in masal kitaplarını aratmayan bölgesi Odunpazarı'nın tam kalbinde yer alan, Abacı Konak Otel' de tarihi güzelliklerle harmanlanmış rüya gibi bir konak tatiline hazır olun...

Tarihi dokunun içinde kendinizi adeta bir zaman tünelindeymiş gibi hissedeceğiniz iç ve dış alanlarıyla şehrin içinde olduğunuzu unutacaksınız...

Osmanlı döneminden kalma tarihi konaklardan biri olan Abacı Konak Otel, 1923 yılında aslına uygun olarak Bağdadi mimari tekniğ i ile yeniden hayata geçirilmiştir.

Birbirinden zarif ve şık dizayn edilmiş konforlu odalarında ; plazma TV, uydu bağlantısı, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, direkt telefon, klima, elektronik kasa, makyaj masası gibi özellikler bulunuyor.

Tarihi dokunun huzur verici ve iştah açıcı atmosferinde sunulan nefis kahvaltının tadına doyamayacaksınız. Her ürünün organik olduğu Abacı Konak Otel köy kahvaltısının tadı damağınızdan hiç gitmeyecek.

12 Aralık - 31 Mart tarihleri arasında yapılacak ÇİFT KİŞİLİK konaklamalar için geçerlidir.

Özel Koşullar
Özel günlerde geçerli değildir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0216 386 88 60 no’lu telefonu arayınız ve rezervasyon sırasında kupon kodunuzu işletmeye bildiriniz.

İade ve iptal durumları, rezervasyon tarihine en geç 72 saat kala bildirilmelidir.

Dilediğiniz kadar kupon satın alıp konaklama sürenizi uzatabilirsiniz. Sevdiklerinize de kupon hediye edebilirsiniz.
169 TL
%36indirim
109 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar