Este Clear’da Led ışıklı cilt bakımı

NİLÜFER ESTECLEAR GÜZELLİK'TE 10 SEANS LED IŞIKLI DETAYLI CİLT BAKIMI! Zamana yenik düşme! Cildin yaşlanmasına neden olan etmenler arasında stres, beslenme alışkanlıkları, alkol, ilaçlar, tütün, hava ve çevre koşulları, güneş ışınları, incelme veya gözüne takılan fazlalıklar sayılabilir bu gibi faktörlere yenilme cildine ışıltı ve güzellik katarak genç kalmanın mutluluğunu yaşamaya bak…

Her zaman genç görünmek isteyenlerin tercihi, Nilüfer Esteclear Güzellik'te seni bekliyor. Zaman kaybetme, cilt bakımıyla güzelliğin sırrını keşfet! Aynaya baktığında, yeni bir sen göreceksin.

Kadınlara Özel…

Nilüfer Esteclear Güzellik'te Kadınlara Özel yakala.co'ya özel indirimle:

● 10 Seans LED Işıklı Detaylı Cilt Bakımı Uygulaması 1.500 TL yerine 499 TL!

LED IŞIKLI CİLT BAKIMI:

Değişik dalga boylarındaki ışık seçeneklerini kullanarak, hücrelerde ısı etkisi yaratmadan, cildin alt tabakalarına kadar nüfuz ederek, fotosentez etkisi gibi ışığı enerjiye dönüştüren ve hücreleri canlandırmaya yarayan bir sistemdir.

Kullanım Alanları:

Estetik alanında özellikle 4 farklı dalga boyundaki ışık kullanılır.

Mavi ışık: Akneye eğilimli ciltlerde, cildin yağ üretimini dengeler ve antibakteriyel etki gösterir.

Yeşil Işık: Cildin alt tabakalarına kadar inerek lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Sarı Işık: Cildin kan ve lenf dolaşım sistemini düzenleyerek detoks etkisi yaratır ve cildin kızarık görüntüsünü gidermeye yardımcı olur.

Kırmızı Işık: Kollajen sentezinin uyarılmasını sağlayarak cildin sıkılığını artırır ve daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

LED ışığı ile birlikte High Frekans ve Mikro akım uygulamaları da yapılarak daha etkin bir cilt tedavisi uygulanabilir.

Uygulama Süresi: Uygulamalar 20 dakika kadar sürer.

Uygulama Sayısı: Hafta da 2 kez yaklaşık 8-10 seans kadar uygulama yapılması gerekir.

Yan etkisi var mıdır?

Cinsiyet ayırımı yapmadan her cilt tipine uygulanabilen, zararlı ultraviyole veya infraruj (kızıl ötesi) içermeyen bu ışınlar, herhangi bir kızarıklık ve kaşıntı yaratmadığı için de yoğun iş temposu olan herkese öğle tatilinde bile uygulanabilecek ideal bir tedavi yöntemidir. Hassas ciltlere de güvenle uygulanabilir Cilt altındaki hücreleri uyararak aktif olmalarını, canlanmalarını sağladığı için ameliyat sonrası iyileşme süreci de olumlu etkilenmektedir. LED tedavisi ile birlikte, glikolik asit ya da salisilik asit içeren ürünlerle evde yapılan bakımların ve uzman doktorların yapmış olduğu kimyasal peelinglerin sonuçları daha başarılı olmaktadır.

LED ışığının zararı var mıdır?

Hayır. LED ışığı zararlı ultraviyole (UVA-UVB) veya İnfraruj (Kızıl ötesi ) ışınlarını içermez.

1500 TL
%67indirim
499 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar