Esteclear Güzellik'ten İncelme Paketi

NİLÜFER ESTECLEAR GÜZELLİK'TEN 4 FARKLI İNCELME PAKETİ! Vücudundaki fazlalıklardan şikayetçi misin? Diyetler, spor merkezindeki egzersizler gözünü mü korkutuyor. Aynaya baktığında kendini formda görmek istiyorsan, artık bunları düşünmene gerek yok çünkü sana Esteclear Güzellik’in hünerli ellerinde istediğin inceliğe kavuşma imkanı sunuyoruz!
Nilüfer Esteclear Güzellik'ten yakala.co'ya özel indirimle:
●Paket 1: 5 seans G5 masajı  + 10 seans Power plate + 5 seans Pasif jimnastik + 5 seans Lenf drenaj kişi başı 1.000 TL yerine 299 TL!
●Paket 2: 1 seans Soğuk lipoliz 3 seans G5 Masajı + 3 seans Pasif jimnastik + 10 seans Power plate kişi başı 1.500 TL yerine 299 TL!
●Paket 3: 8 seans Kavitasyon + 8 seans Pasif jimnastik + 8 seans Power plate kişi başı 1.500 TL yerine 499 TL!
●Paket 4: 6 seans Midas soğuk radyofrekans bölgesel incelme + 6 seans Lenf drenaj + 6 seans Power plate + 6 seans Pasif jimnastik kişi başı 1.500 TL yerine 599 TL!
Soğuk Lipoliz
Yeni bir sistem olup, zayıflama konusunda en etkili yöntemdir. Derine inerek ve bölgesel etki sağlayarak çok etkili bir tedavi sistemi gerçekleştirir. Cryo Elektroforez kırışıklık, akne, düzensiz pigmentasyon, rozasea ve hassas cilt, selülit, çatlaklar, yağ, sarkma ve susuz cilt tedavisi etmek için kullanılır. Bu teknoloji soğuğun lipoliz etkisi yaptığına dayanır. Cryo-lipoliz uygulanan alanda yağ hücrelerini dondurarak öldürür. Buna tıp dilinde apotosis denir. Cryolipolizle birlikte hedef alınan yağ bölgesi, soğuktan daralıp büzüşerek bozulurlar. Parçalan bu yağ hücreleri lenf sistemiyle dışarı atılır.
Power Plate:
İlk önce NASA'da astronotlar için geliştirilen bir yöntem olan Power Plate, yerçekimsiz ortamda hamlayan kasları yumuşayan ve formunu kaybeden vücutları kısa sürede kendine getirmek, fit bir görünüme kavuşturmak için tasarlandı.
Yalnızca dakikalar içinde, saatlerce spor yapan bir vücudun harcadığı eforu sarf edeceğin Power Plate sayesinde zamanını boşa harcamayacaksın; çünkü vibrasyon teknolojisi sayesinde vücudunun istediğin her kısmı çalışıyor, bedenin forma en kısa sürede kavuşuyor!
Pasif Jimnastik:
Pasif jimnastiğin amacı, incelme esnasındaki bölgesel şekil bozukluklarında boşalan yağ dokularının parçalayarak o bölgelerin sıkılaşmasını sağlamaktır. Pasif jimnastik aletleri ile kadınların en çok problem yaşadığı bel, sırt, karın, basen, üst kol ve kalça bölgelerinde aktif duruma geçen kaslar vücuttaki fazla enerjiyi kullanarak, çalıştırarak, yağ dokularının küçülmesine ve sıkılaşmasına neden olurken buralardaki sarkmaları da önlemektedir. Pasif jimnastik ile yağ dokuları erirken doğru beslenme, spor ve kişinin diyet alışkanlıkları ile birlikte kalıcı çözüm sağlanmaktadır.
Lenf Drenaj:
Özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için uygulanan yöntemdir. Bir cihaz yardımı ile gerçekleştirilen bu yöntem ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Sistemin en önemli özelliği vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır.
Kavitasyon:
Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitte kullanılan cerrahi olmayan ameliyatsız bir yöntemdir. Tedavi ultrasonla gerçekleşir. Özellikle bel, karın, göbek, kol ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp eritmek ve selülitli bölgeleri yok etmek amacıyla ses dalgaları kullanılır. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Ekstra bakım gerektirmeden belirgin oranlarda incelme sağlanır. İlk seanstan itibaren yağlı bölgede elle tutulur bir yumuşama, ardından da sertleşmeyle beraber küçülme hissedilir.
G5 Masajı:
Cihaz ismini G5 aletinden alıp G5 Masajı denilmektedir. Her cilt tipine uygun başlıkları vardır. Uygulama yapılırken bitkisel yağlar kullanılarak, G5 Masaj aletinin daha başarılı sonuçlar vermesi sağlanır.
G5 Masajı ile selülit tedavisi, çok eski yıllardan beri uygulanan bir uygulamadır. Uygulama başarısı, uygulama yapan kişinin doğru itme kuvveti uygulaması ile olur. Doğru uygulama tekniği ile en çok başarılı çözümler getiren cihazdır.
1000 TL
%70indirim
299 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar