Esteticenter’da 20 Seansta İncel

ESTETİCENTER GÜZELLİK’TE 20 SEANSLIK İNCELME PAKETİ! Osmangazi’de yer alan Esteticenter Güzellik sana hayatı dilediğin gibi dolu dolu yaşaman için muhteşem bir fırsat daha sunuyor!
Yeni yaza sımsıkı girmek için işte sana fırsat! Daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha sağlıklı bir beden için sana akıl almaz bir indirimle süper bir paket yakaladık!
Bu yaz, kendine olan güvenini artıracaksın. Fazlalıklar vücutta toplanmayacak ama sen tüm bakışları üzerinde toplayacaksın! Bir bakanı kendine bir daha baktıracak, bu yazın yıldızı sen olacaksın.
İstediğin forma sahip olacak, kendini rahat hissedecek, güzelliğini meydana sereceksin!
Osmangazi’de yer alan Esteticenter Güzellik Merkezi’nden yakala.co üyelerine özel indirimle:
● 20 Seanslık İncelme Paketi 800 TL yerine 299 TL!
Paket İçeriği:
5 Seans Pasif Jimnastik (Her seans 20 dk)
5 Seans G5 Masajı (Her seans 15 dk)
5 Seans Isı Battaniyesi (Her seans 20 dk)
5 Seans Lenf Drenaj (Her seans 20 dk)
ESTETİCENTER UYGULAMA BİLGİLERİNİ ANLATIYOR…
Pasif Jimnastik:
Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel incelme yöntemidir. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesine destek olur.
G5 Masajı:
G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasına yardımcı olur ve uygulama bölgesinde incelme ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilebilir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar 
800 TL
%63indirim
299 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar