Ethica Language School’da İngilizce Kursu

ETHICA LANGUAGE SCHOOL’DA İNGİLİZCEYİ HEM PRATİK HEM EKONOMİK ÖĞREN! Ethica Language School Anlatıyor:

Ethica Language School, yaşayarak ve konuşarak etkin yabancı dil eğitiminin iddialı adresidir. Kurslarımızda gramer kaygısı taşımadan konuşabildiğinizi ve zihninize kaydettiğiniz gramer bilgilerini kullandığınızı göreceksiniz.

Eğitimimiz, 1 aydır ve toplamda 24 saatliktir. Kurs, haftada 2 gün 6 saat şeklinde planlanmış olup, tercihe göre hafta içi hafta sonu kayıtlar alınacaktır. Sınıflarımız, 12 kişiliktir ve u şeklinde olup, dramaya uygundur.

Seviyeniz belirlendikten sonra size özel öğrenme yolları denenir. Size özel metotlarla eğitim planlamanız amacınıza göre oluşturulur.

Danışman öğretmen atanır.

Drama tekniğine uygun sınıflarda dersler işlenir.

Sınıflarımız, öğrenciyi sınıf ortamında aktif hale getirmek için dil eğitimini görsel ve işitsel olarak desteklemek amaçlı son teknoloji donanıma sahiptir.

Öğrencinin öğrenim sürecine bireysel katılımını ve kendi öz değerlendirmesini sağlamak amaçlı online destek ve online sınavlar sunulur.

Kendi alanlarında uzman ve eğitimde ‘özgüveni gelişmiş bireyler’ yetiştirmeyi hedef edinmiş İngilizce seviyesi ileri düzeyde Türk ve anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz ile dersleriniz yapılır.

Speaking dersleri dışında, sizleri İngilizceye maruz bırakmak için telefonla konuşma pratikleri, her hafta düzenli bir şekilde native speaker tarafından aranır ve İngilizce anlama, konuşma becerilerinizle öz güven kazanmanız sağlanır. Native speaker ile her hafta online yüze yüze konuşma saatleri yapılır.

Her seviyede en az iki kez ders planlaması kurum dışında planlanır. Ders mekânı bir kafe, lokanta, tren istasyonu ya da alışveriş merkezi olabilir. Amaç, İngilizceyi yaşayarak öğrenmeniz.

Eğitimlerimizle konuşma, dinleme, anlama, okuma, yazma ve dil bilgisi yetenekleriniz gelişir. Dil bilgisi odaklı ders planlaması yapılmamaktadır.

Seviyeler, Avrupa dil portfolyosuna göre düzenlenir A1, A2, B1, B2, C1, C2

Eğitim materyalleri (kitap), ücrete dâhil değildir.

Salı ve Perşembe günleri, Konuşma Kulübü yapılmaktadır ve katılım ücretsizdir.

• Ethica Language School’da Yetişkinler için 1 Aylık İngilizce Kursu 300 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 49 TL!

DERS GÜNLERİ VE SAATLERİ
Hafta içi:
Salı - Perşembe, Çarşamba - Cuma
Sabah 10.00-12.20
Akşam 19.00- 21.20
Cumartesi -Pazar:
17.00-19.20
19.00-21.20

http://www.ethicalanguageschool.com
300 TL
%84indirim
49 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar