FGN Güzellik'ten Cilt Ütüleme

FGN KUAFÖR VE GÜZELLİK'TE 4 SEANS CİLT ÜTÜLEME PAKETİ! Yaşımız ilerledikçe ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar kaçınılmaz oluyor. Oysa aynaya baktığımızda daha genç ve daha dinç görünmek istiyoruz. Yaşlanma korkusu bizi botoks ve ameliyatlara yöneltse de şimdi ameliyatsız bir alternatif tecih sunuyoruz sana… Cilt ütüleme ile daha genç görünmek artık hayal değil gerçek!
FGN Kuafor ve Güzellik Salonu'nda;
●  4 Seans Cilt Ütüleme Uygulaması Kişi Başı 250 TL yerine 99 TL!
Cilt Ütüleme…
Yüz ütüleme, odaklanmış derin ısı dalgaları kullanarak, cildin ameliyatsız tedavisini sağlayan bir yöntemdir. Radyo frekans kullanılarak ciltteki kırışıklıkların yok edilip cildin gençleştirilmesi işlemine yüz ütüleme (doku ütüleme) denir. Yüz ve vücut bölgelerinde oluşan sarkmaları da yok eden bir yöntem olan Radyofrekans-Endolift deri altındaki kollajen üretiminin tetiklenmesine dayanan bir tedavi yöntemidir. Deriye zarar vermeden derinin 5mm altında odaklanarak bağ dokusuna etki edebilen bir ultrason cihazı ile cildi toparlar, sıkılaştırır, ve kırışıklıkları açar.
FGN Kuafor ve Güzellik Salonu'nun profesyonel ekibi ve kaliteli hizmetiyle kendini çok özel hissedecek, uzun zamandır ertelediğin güzelliğine değer katacak, bakımlarla kendine zaman ayırmanın keyfini yaşayacaksın!
250 TL
%60indirim
99 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar