FGS Form Güzellik'ten İncelme Paketi

FGS BURSA FORM GÜZELLİK'TEN 4 SEANSLIK İNCELME PAKETİ! İncelmek ve fit gözükmek istiyorsan bu harika fırsatı değerlendirmelisin! İlk seanstan itibaren etkisini en iyi şekilde gözlemleyeceğin bu özel uygulamalar sayesinde her anı düşlediğin gibi keyifle yaşayabilirsin. Bu şahane indirimle hayalindeki sen’e kavuşacak, kendine güvenini artıracak, tüm bakışları üzerine çekeceksin. Güzelliğinin ışığını herkese yansıtacaksın!
FGS Bursa Form Güzellik'ten yakala.co'ya özel indirimle;
● 2 Seans Soğuk Lipoliz + 2 Seans Lenf Drenaj Uygulaması Kişi Başı 600 TL yerine 225 TL!
Soğuk Lipoliz:
Bu yöntem, bugüne kadarki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır. Vücutta istenmeyen yağ birikimi olan bölgelerdeki yağları, belirli dereceye kadar, etraftaki diğer dokulara zarar vermeden soğutarak, zarlarını eritip vücudun çöpçü hücreleri olan makrofajlar tarafından emilerek yok edilmesi esasına dayanan bir vücut biçimlendirilme yöntemidir.
Lenf Drenaj:
Özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için uygulanan yöntemdir. Bir cihaz yardımı ile gerçekleştirilen bu yöntem ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Sistemin en önemli özelliği vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır.
600 TL
%63indirim
225 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar