Fiores’ten Cilt Bakımı ve ipek Kirpik

TUNALI FIORES’DEN LACTO PEEL VEYA İPEK KİRPİK PAKETİ! Yazın etkilerinden yıpranan cildine bir güzellik yap! Fiores Güzellik’te Lacto Peel uygulamasıyla, cildin yenilecek ve ışıldayacak cazibene cazibe katacak. İpek kirpik uygulamasıyla gözlerin ön plana çıkacak, kirpiklerin gür ve bakımlı görünecek. Bu bakımlar sana çok iyi gelecek! Bakımını seç, keyfine bak, güzelliğini konuştur.
Tunalı şubesinde geçerli!

Fiores Güzellik’ten yakala.co’ya özel indirimle;

•    Lacto Peel Uygulaması Kişi Başı 200 TL yerine 49,90 TL!

•    İpek Kirpik Uygulaması (1.Sınıf Kalitede Soft İpek Kirpik) Kişi Başı 350 TL yerine 49,90  TL!

Lacto peel…

Lacto peel cilt bakım günleri başladı. Cildini yenilemeyi unutma!   

Cildine doğal çözümler getiriyoruz.

Lacto peel uygulaması, cildin derinlemesine yenilenmesini sağlar. Akne lekeleri, güneş lekelerinin giderilmesi cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur. Cilt altında ki mila ve kistik oluşumu çözer, gözeneklenmeyi giderir cilt dokusu sıkılaşır. Anti-aging etki sağlamasından dolayı cilt kırışıklıklarını giderir ve cildin elastikiyetini sağlar, cildin normal düzende nem tutmasını sağlar. Cilt rengi açılır, canlanır ve ışıldar.

Lacto peel proses : (uygulama aşamaları)

Cilt temizleme

PH dengeleme

Lacto peel

Neutrilizıng Formula (nötrilize)

Koruyucu maske

Tonik

Koruyucu nemlendirme

Güneş koruyucu

İpek Kirpik Uygulaması:

İpek kirpik uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran oldukça yeni bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma kirpikler, gerçek kirpiklere tek tek özel yapıştırıcısı ile yapıştırıldığından görünümü oldukça doğaldır. Bu kirpikler farklı şekil ve kalınlıklarda olabildiğinden, her tipte doğal kirpiğe görsel olarak uyum sağlayabilmektedir.

Bir ipek kirpik tanesinin uzunluğu 8-15 milimetre arasında değişebilmekte ve uygulama doğru yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, bulunduğu yerde 3 aya kadar dökülmeden kalabilmektedir. Ancak, bu süre içinde gözün elle ovuşturulması ve doğal nedenlerle gerçek veya ipek kirpiğin dökülebilme olasılığından dolayı, takma ipek kirpik uygulamasının belirli aralıklarda tekrarlanması önerilmektedir.

Fiores Güzellik Hakkında:*

Ankara’nın gözde semtlerinden en iyi iki noktada hizmet veren; hijyen, kalite, güler yüz ve deneyimi bir arada bulabileceğiniz salonlarımızda Profesyonel Cilt ve Vücut Bakımları, İncelme, Bölgesel İncelme, Kalıcı Makyaj, Kaş Dizayn, Ağda, Manikür, Pedikür ve Profesyonel Makyaj hizmetleri sunulmaktadır.

Misafirlerimizin yaşam alışkanlıklarına, koşullarına, yaşlarına, ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre kişiye özel programlar hazırlanmakta ve izlenmektedir böylelikle misafirlerimizin bu programları düzenli uygulamaları ve en çok yararı elde etmeleri sağlanmaktadır.

Kişiye özel cilt ve vücut bakımı hizmetleri ile misafirlerimizin kendilerini yenilenmiş, rahatlamış hissetmeleri ve salonlarımızda keyifli zaman geçirmeleri sağlanmaktadır.

*Genel Tanıtım Metnidir.

Detaylı Bilgi için: www.fioresguzellik.com

200 TL
%75indirim
49.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar