Fiores’ten Kalıcı Oje ve İpek Kirpik

TUNALI FIORES GÜZELLİK’TEN KALICI OJE VEYA İPEK KİRPİK UYGULAMASI! Kadınların en büyük dertlerinden biridir oje sürmek, ojenin kalıcılığını ilerletmek ve daha kalıcı ojeler bulmaya çalışmak. Ancak bu söylemesi kadar kolay bir şey değil. Sürdüğün ojeler neredeyse aynı gün yıpranıp, kırılarak hevesini kırıyorsa Fiores Güzellik’te kalıcı çözüm seni bekliyor!  Kalıcı oje uygulaması sayesinde ellerin her daim bakımlı ve güzel gözükecek üstelik senin hiçbir şey yapmana gerek yok…
Kirpiklerin çok az ve çekiciliğini kaybettiyse, dert etme onunda çözümü var. Bakışların anlamlı, kirpiklerin daha dolgun gözüksün istiyorsan bu fırsatı değerlendirmeye ne dersin?
Tunalı Fiores Güzellik’ten yakala.co’ya özel indirimle;
●Shellac Marka Kalıcı Oje El veya Ayak Uygulaması kişi başı 100 TL yerine 34,90 TL!
● İpek Kirpik Uygulaması (1.Sınıf Kalitede Soft İpek Kirpik) Kişi Başı 350 TL yerine 79,90 TL!
İpek Kirpik Uygulaması
İpek kirpik uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran oldukça yeni bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma kirpikler, gerçek kirpiklere tek tek özel yapıştırıcısı ile yapıştırıldığından görünümü oldukça doğaldır. Bu kirpikler farklı şekil ve kalınlıklarda olabildiğinden, her tipte doğal kirpiğe görsel olarak uyum sağlayabilmektedir.
Bir ipek kirpik tanesinin uzunluğu 8-15 milimetre arasında değişebilmekte ve uygulama doğru yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, bulunduğu yerde 3 aya kadar dökülmeden kalabilmektedir. Ancak, bu süre içinde gözün elle ovuşturulması ve doğal nedenlerle gerçek veya ipek kirpiğin dökülebilme olasılığından dolayı, takma ipek kirpik uygulamasının belirli aralıklarda tekrarlanması önerilmektedir.
Fiores Güzellik Hakkında:*
Ankara’nın gözde semtlerinden en iyi iki noktada hizmet veren; hijyen, kalite, güler yüz ve deneyimi bir arada bulabileceğiniz salonlarımızda Profesyonel Cilt ve Vücut Bakımları, İncelme, Bölgesel İncelme, Kalıcı Makyaj, Kaş Dizayn, Ağda, Manikür, Pedikür ve Profesyonel Makyaj hizmetleri sunulmaktadır.
Misafirlerimizin yaşam alışkanlıklarına, koşullarına, yaşlarına, ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre kişiye özel programlar hazırlanmakta ve izlenmektedir böylelikle misafirlerimizin bu programları düzenli uygulamaları ve en çok yararı elde etmeleri sağlanmaktadır.
Kişiye özel cilt ve vücut bakımı hizmetleri ile misafirlerimizin kendilerini yenilenmiş, rahatlamış hissetmeleri ve salonlarımızda keyifli zaman geçirmeleri sağlanmaktadır.
*Genel Tanıtım Metnidir.
Detaylı Bilgi için: www.fioresguzellik.com
100 TL
%65indirim
34.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar