Formpark'tan İstenmeyen Tüylere Çözüm

FORMPARK GÜZELLİK’TEN İSTENMEYEN TÜYLERE ÇÖZÜM PAKETLERİ! Her zaman güzelliğin ışıldasın istiyorsan, işte sana istenmeyen tüylerden kurtulacağın kalıcı çözüm. Yazın ya da kışın bütün hayatını etkileyen tüylerle her zaman uğraşmak zorunda kalmayacaksın artık, zamanını harcamana, ağda acısını çekmeye son! Bakımlı olmanın keyfini süreceğin günler seni bekliyor.

Formpark Hypoxi Studio ve Güzellik Salonu farkıyla, İstenmeyen tüylerine kalıcı çözüm seansları yakala.co'ya özel indirimle;

● 5 Seans Koltuk altı Uygulaması 150 TL yerine 49 TL!

● 5 Seans Özel bölge Uygulaması 250 TL yerine 99 TL!

● 5 Seans Alt bacak Uygulaması 350 TL yerine 119 TL!

● 5 Seans Tam bacak Uygulaması 700 TL yerine 199 TL!

● 5 Seans Tüm vücut (koltuk altı, özel bölge, tüm bacak) Uygulaması 1.200 TL yerine 499 TL!

Her kadın güzel görünmek ister. Bugüne kadar başarılamamış olan, sarı ve beyaz tüylerde kalıcı tüy uygulaması ile ilgili patentin dünya çapındaki tek sahibi FDA onaylı Antelia cihazı ile istenmeyen tüyler tarih oluyor.  Sen de ipeksi bir tene kavuşmanın rahatlığını yaşayacaksın!

Anthelia cihazı ile…
• Yüksek oranda folikül tahribatından dolayı kalıcı çözüm
• Minimum bakım süresi
• Acısız uygulama
• Güvenli kullanım
• Hızlı tedavi
• Az seans sayısı
• Her bölgeye uygulama imkanı

Kimlere uygulanmaz…

Yeterli klinik çalışma olmadığı için, gebelik döneminde uygulanmaz. Ayrıca yapılacak bölgede lokal enfeksiyon bulunuyorsa, işlem yapılamaz. Bunun dışında, epilepsi hastalarına ve kronik deri hastalığı olanlara uygulanamaz.

İzmirlilerin güzelliği şimdi daha iyi anlaşılıyor!

Formpark Hypoxi Studio & Güzellik Salonu Alsancak, alanında lider olan markalarla çalışarak misafirlerine hizmet verirken kalite, güven ve hijyen koşullarını ön planda tutuyor.  Diğer hizmetleriyle de Alsancak’ta bakım ve güzellikte kendini kanıtlamış biri isim.

İzmir 1.nci Kordon, Gündoğdu Meydanın’da bulunan Formpark Hypoxi Studio & Güzellik Salonu Alsancak’ta güler yüzlü,  konusunda uzman personeliyle güzelliğinize güzellik katarken, eşsiz körfez manzarası karşısında inanılmaz keyifli saatler yaşayabilirsin.

İzmir'in yeni güzellik ve bölgesel incelme merkezi Formpark, İzmirlileri güzellik sektöründe birçok ilkle de tanıştırıyor.

Çağın mucizesi diye anılan ve son yılların en çok tercih edilen ve tamamen doğal bölgesel incelme yöntemi olan Hypoxi bölgesel incelme sistemini İzmir’e ilk kez getirerek Güzellik Salonu işletmeciliği alanında bu güne İzmir’de yapılmış en büyük yatırımla sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

Formpark Hypoxi Studio & Güzellik Salonu Alsancak’ın verdiği hizmetler;

Hypoxi-Bölgesel İncelme

Cilt ve Vücut Bakımları

Antiaging ve leke bakım kürleri

Medikal El ve Ayak Bakımı

Solaryum

İpek kirpik

Makyaj

Masaj (Sadece kadınlara özel)

Kalıcı Makyaj, Microblading ve kıl tekniği uygulamalarıyla kişiye özel kaş tasarımları

Kalıcı oje

Ayrıntılı bilgi için: www.izmirhypoxi.com
150 TL
%67indirim
49 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar