Four Points By Sheraton'dan Masajlar

FOUR POINTS BY SHERATON DREAM SPA'DAN MASAJ ve BAKIM PAKETLERİ! Şehir hayatının koşturmasından gün boyunca yorulan bedenini şımartma zamanı! Şöyle masajların rahatlatıcı etkisiyle stressini yok edeceğin harika bir fırsat karşında! FOUR POINTS BY SHERATON DREAM SPA & FITNESS'ta masajdan sonra içeceğini yudumlayacak,  manikür ve pedikürle bakımlı ellere ve ayaklara sahip olacaksın... Sen buna değersin.
Four Points By Sheraton Dream Spa’dan Masaj Paketleri:
● 20 Dk. Selülit Masajı + SPA Kullanımı + Bitki Çayı İkramı 120 TL yerine 59 TL!
● Manikür – Pedikür Bakımı + SPA Kullanımı + Bitki Çayı İkramı 140 TL yerine 69 TL!
● 30 Dk. Kese Köpük Masajı + SPA Kullanımı + Bitki Çayı İkramı 120 TL YERINE 69 TL
● 30 Dk. Kese Köpük Masajı + Manikür - Pedikür Bakımı + SPA Kullanımı + Bitki Çayı İkramı 129 TL!
● 50 Dk. Çiftlere Özel Couple Masaj + SPA Kullanımı + Bitki Çayı İkramı 350 TL yerine 159 TL!
● Çiftlere Özel 50 Dk. Couple Masaj + 30 Dk. Couple Hamam + SPA Kullanımı + Bitki Çayı İkramı 249 TL!
FOUR POINTS HOTEL BY SHERATON Hakkında:*
 İşin Olduğu Yerde… İstanbul'un en büyük sanayi bölgesinin merkezinde yer alan Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu, farklı kültürlerin ve ulaşım seçeneklerinin kesiştiği İstanbul'un Anadolu yakasında yer almaktadır. Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı (SAW), otelin yakınındaki TEM Otoyolu üzerinden araçla 20 dakika uzaklıktadır.
Konforlu odalar, Anadolu Yakasına hâkim lokasyon, yüksek hizmet kalitesi ile konuklarını ağırlayan Four Points Hotel By Sheraton Dudullu, iş dünyasına, romantik ve turistik konaklamalara ev sahipliği yapıyor.
DREAM SPA & FITNESS:
2013 yılında kurulmuş olan DREAMSPA & FITNESS sağlıklı ve zinde yaşamayı amaç edinen bireylerin gereksinimlerine göre belirlenmiş ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulan bir sağlık kulübüdür. Bünyesinde oluşturulan uzman uzak doğulu ve yerli masaj terapistleri bulundurmasının yanı sıra fitness alanında da uzman ve profesyonel geçmişe sahip deneyimli antrenörleri özellikle tercih etmektedir. Sağlıklı zayıflamadan başlayıp fit bir vücuda ulaşana kadar süren bir fitness programı içeriği ile pilatesten crossfite, fitnesstan cardio programlarına kadar zengin bir içeriğe sahiptir. Sürekli büyüme ve gelişmeyi vizyon edinmiş bir sağlık kulübü olan DREAMSPA & FITNESS toplumun sağlıklı gelişimine katkıda bulunmayı amaç edinmektedir.
Detaylı bilgi için: www.dreamspafitness.com
* Genel Tanıtım Metnidir.

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar