Four Points By Sheraton – Fitness ve Boks

FOUR POINTS BY SHERATON DREAM SPA'DAN FİTNESS ÜYELİĞİ VE BOKS DERSİ! Farklı etkinlikleri seviyorsan, ruhunu ve bedenini dinlendirecek birbirinden farklı dersler seni bekliyor. Formda kalacağın fitness üyeliği, öfkene hakim olacağın ve kendini savunma tekniklerinde geliştireceğin boks dersleri ile hayat senin için daha güzel… Üstelik FOUR POINTS BY SHERATON DREAM SPA & FITNESS'ın spor merkezinde SPA alanlarında sağlık ve enerjik bir gün geçireceksin.
FOUR POINTS BY SHERATON DREAM SPA & FITNESS'ta yakala.co'ya özel indirimle:
●1 Ders Boks-Kickboks-Muay Thai + SPA Kullanımı 100 TL yerine 49 TL!
● 1 Aylık Fitness Üyeliği + SPA Kullanımı 250 TL yerine 149 TL!
SPA Kullanımına Dahil Olanlar:
Buhar Banyosu, Sauna, Dinlenme Odası, Cafe Bar ve Spor Salonu
FOUR POINTS HOTEL BY SHERATON Hakkında:*
 İşin Olduğu Yerde… İstanbul'un en büyük sanayi bölgesinin merkezinde yer alan FOUR POINTS by SHERATON İstanbul Dudullu, farklı kültürlerin ve ulaşım seçeneklerinin kesiştiği İstanbul'un Anadolu yakasında yer almaktadır. Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı (SAW), otelin yakınındaki TEM Otoyolu üzerinden araçla 20 dakika uzaklıktadır.
Konforlu odalar, Anadolu Yakasına hâkim lokasyon, yüksek hizmet kalitesi ile konuklarını ağırlayan FOUR POINTS HOTEL By SHERATON Dudullu, iş dünyasına, romantik ve turistik konaklamalara ev sahipliği yapıyor.
DREAM SPA & FITNESS:
2013 yılında kurulmuş olan DREAMSPA & FITNESS sağlıklı ve zinde yaşamayı amaç edinen bireylerin gereksinimlerine göre belirlenmiş ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulan bir sağlık kulübüdür. Bünyesinde oluşturulan uzman uzak doğulu ve yerli masaj terapistleri bulundurmasının yanı sıra fitness alanında da uzman ve profesyonel geçmişe sahip deneyimli antrenörleri özellikle tercih etmektedir. Sağlıklı incelmeden başlayıp fit bir vücuda ulaşana kadar süren bir fitness programı içeriği ile pilatesten crossfite, fitnesstan cardio programlarına kadar zengin bir içeriğe sahiptir. Sürekli büyüme ve gelişmeyi vizyon edinmiş bir sağlık kulübü olan DREAMSPA & FITNESS toplumun sağlıklı gelişimine katkıda bulunmayı amaç edinmektedir.
Detaylı bilgi için: www.dreamspafitness.com
* Genel Tanıtım Metnidir.
250 TL
%40indirim
149 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar