Gayrettepe Divan İstanbul City’de Masaj

GAYRETTEPE DİVAN İSTANBUL CITY'DE TAZELEYEN, HAFİFLETEN MASAJ! İş stresinden uzaklaşacağın ve günün yorgunluğunu üzerinden atacağın harika bir masaj ve spa olanakları, şehrin tam kalbinde Divan İstanbul City Otel’de! Üstelik yakala.co özel indirimiyle…

Divan İstanbul City Otel bünyesinde yer alan spa’da, masaj keyfinin yanında  buhar banyosu gibi hizmetlerin de tadını çıkaracaksın. Dilediğin masaj türünü seçerek, uzman terapistin uyguladığı masajla negatif duygularını hafifletecek, bedenini dinlendirecek, ihtiyacın olan pozitif enerjiyi hissedeceksin… Masaj ve spa, asırlardan beri bu hisler için var!

• Gayrettepe Divan İstanbul City Otel'de 50 Dakika Masaj + Buhar Banyosu Kullanımı Paketi 150 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 75 TL!

Masaj Seçenekleri:
-Antistres
-İsveç
-Aromaterapi
-Bali

Vücudunun ve ruhunun ihtiyacı olduğu tüm unsurlar bu fırsatla bir arada: masaj ve spa! Üstelik de şehrin kalbinde ve üstün kaliteyle!
│Hangi Masajı Seçmeyelim Diyorsan?│

İsveç Masajı:
Batı tekniğinin harmanlandığı İsveç Masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor. Genellikle vücudun güne zinde başlaması ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulması amacı ile yapılan İsveç masajı, genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılır.

Aromatik Masaj:
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir yöntemdir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.
Sıcak buhar kabininde cilt yumuşatıldıktan sonra uzman masör-masözler tarafından, özel olarak elde edilen bitkisel aroma yağları ile tüm vücuda yumuşak bir masaj uygulanıyor. Masaj esnasında kullanılacak bitkisel aroma yağlarının açılan gözenekler tarafından daha iyi emilmesi sağlanıyor. Kişi kendine bakıldığı ve şımartıldığı duygusuyla rahatlar, dinlenir, arınır ve denge bulur.

Bali Masajı:
Endonezya'nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Temelde kan, oksijen ce Qi (enerji) akışını hızlandırmak için aromaterapi yağlarıyla gerçekleştirilen bir masajdır. Bu masaj, vücudun tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç sistemlerin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Masajda yapılan esneme teknikleri de ağrı noktaları ve eski yaralara olumlu etki eder ve masajda kullanılan yağlar sayesinde rahatlama sağlanır. Bali masajı yaptırmadan bir gün önce hafif yemek yemeye, kafein almamaya ve bol bol su içmeye dikkat edilmelidir. Masajdan 1 saat önce de buhar odasında kasları gevşetmek masajın etkisini daha iyi ortaya çıkaracaktır.    

Antistres Masajı:
Antistres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masajdır. Yumuşak hareketlerle tüm vücuda uygulanan bu masaj, kas ve dokuların gevşemesini sağlıyor. Yüz, boyun ve sırt bölgelerine yoğun olarak uygulanır.

Otelin web sitesine ulaşmak http://www.divan.com.tr/divan-istanbul-city/tr linkini tıklayabilirsin.

150 TL
%50indirim
75 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar