Gaziemir Monkey Jungle’dan Giriş ve Menü

MONKEY JUNGLE’DA ÇOCUKLAR ÇOK EĞLENECEK! (KİDS MENÜ DAHİL) Nerede o eski çocukluk zamanları diyorsan işte sana muhteşem bir fırsat! Çocuklar bilgisayar başından kalkacak, kendini bolca eğlenceye verecek… Monkey Jungle Oyun parkında gerek koşarak, gerek trombolinde zıplayarak, gerek pedal çevirerek ve gerekse de diğer arkadaşları ile birlikte zaman geçirerek çocuklar unutulmaz anılara sahip olacak…

Çocukların, Çocukluklarını doyasıya yaşayacakları eğlence dolu zamanlara yolculuk, Monkey Jungle’da! Üstelik oyun oynarken acıktıklarında çok sevdikleri hamburger menüde dahil!

Monkey Jungle’dan yakala.co üyelerine özel indirimle:

● Çocuk Giriş + Kids Menü 48 TL yerine 29 TL!

KIDS MENÜ;
* 1 Adet Hamburger
* Patates
* 1 Adet Meşrubat

Monkey Jungle Hakkında:*

Tamamı profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşan Monkey Jungle oyun, eğlence ve aktivite merkezi, 1-12 yas aralığındaki çocuklara yönelik olup, onların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamanın yanında ebeveynleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmelerini hedeflemektedir. Günümüzde bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte çocuklarımız maalesef bedensel hareketlilik olmadan oyun oynamaktalar. Bilgisayar oyunları, internet üzerinden oynanan oyunlar, tabletler ve cep telefonları çocukların hareket etmeden eğlenmelerini sağlamakta. Ancak bu tür oyunlar her zaman biraz eksik kalmakta, çocukların bedensel, zihinsel ve sosyal gelişimlerini kısıtlamaktadır. Monkey jungle olarak hedeflerimizden biri de bilgisayar dışında da eğlenmenin mümkün olduğunu tüm çocuklarımıza göstermektir. Oyun parkımızda gerek koşarak, gerek trombolinde zıplayarak, gerek pedal çevirerek ve gerekse de diğer arkadaşları ile birlikte zaman geçirerek çocuklarımız, bedensel ve sosyal yönden hareketlilik içinde olacaklar.

Yola çıkarken kendimize misyon olarak belirlediğimiz üzere her çocuk eğlenmek ister ve bu istek istisnasız her çocuğun hakkıdır.

Oyun parkımızı 3 temel prensip üzerine inşa ettik.

Çocukların güvenliği

Eğitici ve öğretici faaliyetler

Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi

Çocukların yanında ebeveynler için de çeşitli imkanlar sunan Monkey Jungle en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın gözümüzün önünde kaliteli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi için: www.monkeyjungle.com
48 TL
%40indirim
29 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar