GG Studio Suadiye’den Zumba Dersi

GG STUDIO SUADİYE’DE 4 DERS ZUMBA İLE FORMDA KAL! Günün büyük bir kısmını hareketsiz geçirdiğimizin farkında mısın? Gün içinde ya işte bilgisayar başında, ya direksiyon başında, ya da televizyon başında saatlerce oturuyoruz. Hareketsiz, uyuşukluğu getiriyor, uyuşukluk ise üşengeçliği. Ancak vücudunu harekete geçirmen gerçekten çok önemli… Formunu koruman, yağ bağlamaman, nefesini açman ve en önemlisi sağlığın için. İşte tam da bunu sağlayacak muhteşem bir fırsat var karşında!

GG Studio Zumba Dersleri Başlıyor: Dans Ederek Stres At ve Fit Ol!

•    4 Ders ZUMBA Kişi Başı 100 TL yerine 49 TL!

DERS Saatleri:

Her Pazartesi ve Çarşamba Günleri, Saat: 20.30

Her Salı ve Perşembe Günleri, Saat: 18.00

İster 10 ister 60 yaşında olun, fark etmez… Zumba yaptıkça gençleşecek, dans ederken yoğun cardio temposunu hissedeceksin.

ZUMBA

Zumba’nın temelleri ilk olarak 1986 yılında Kolombiya’da kazara atılır. Aerobik eğitmeni Alberto Beto Perez o gün vereceği ders için kullanacağı müziklerden oluşan kaseti getirmeyi unutmamış olsaydı dünyaya hızla, dalga dalga yayılan bu şahane buluştan bugün mahrum kalacaktık.

Beto, kaseti unutunca dersi nasıl işlemesi gerektiği konusunda doğaçlama bir fikir geliştirir. Aracında kendi seçtiği salsa ve merengue dans müziklerinden oluşan bir kaset vardır. Bu müzikleri kullanarak, latin dans figürleri ile fitness hareketlerini harmanladığı doğaçlama bir ders yapar. Talihin işine bakın ki bu ders öğrencileri tarafından çok sevilir. Hal böyle olunca bu format tekrarlanır ve zamanla daha özgün bir hale getirilir. 2001 yılında Zumba Fitness olarak resmi adını alır. Türkiye’de ise 2009 yılından beri uygulanmaktadır.

Kısaca Latin esintili bir dans-fitness programı olarak tanımlayabileceğimiz Zumba, içerisinde fitness ile birlikte samba, hip-hop, salsa, merengue, mambo, bollywood, oryantal ve savaş sanatları figürlerini barındırır. Zumba yapabilmek için dansçı olmaya ve hatta dans hakkında fikir sahibi olmaya bile gerek yoktur. Sadece eğitmenin adımlarını ve komutlarını takip etmek yeterlidir. İlk başta zormuş gibi gelse de çok kısa bir süre içinde kendiliğinizden eşlik etmeye başlarsınız. Dinamik, heyecan verici, coşkulu, kıpır kıpır bu müziklerle hem dans adımları öğrenip hem de kardiyo yaparak kolaylıkla incelebilir ve formda kalırsınız.

* 50 dakika süreyle müziğin ritmine kendini bırak *
* Stres at *
* Kardio yapmış kadar formda kal *
* Ruhunu detoksla*

Üstelik bütün bunları Suadiye’de GG Studio gibi rengarenk bir atmosferde yapmanın keyfine var.

Detaylı bilgi için: www.ggstudio.com.tr

100 TL
%51indirim
49 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar