Gököz Natural Park’ta Serpme Kahvaltı

GÖKÖZ NATURAL PARK’TAN MİS GİBİ SERPME KÖY KAHVALTISI! Güne harika bir manzarada enfes lezzetlerle başlamaya ne dersin? Birbirinden güzel kahvaltılıklar masanda görsel bir şölene dönüşürken, sen tertemiz bir havanın etkisinde olacak, doğanın muhteşemliğinde kahvaltı keyfine keyif katacaksın.
Gököz Gölü’nün kıyısında muhteşem Uludağ manzarası eşliğinde, doğal ve ev yapımı ürünlerden oluşan sağlıklı ve lezzetli zengin bir köy kahvaltısı seni ve sevdiklerini bekliyor.
Gököz Natural Park’ta yakala.co’ya özel indirimle:
● Serpme Köy Kahvaltısı Kişi Başı 35 TL yerine 24,90 TL!
SERPME KÖY KAHVALTISINDA NELER VAR?
Köy tereyağı
Bal
Köy peyniri
Beyaz peynir
Kaşar peyniri
Çeçil peyniri
Haşlanmış yumurta
Siyah zeytin
Yeşil zeytin
Çilek reçeli
Vişne reçeli
Ahududu ya da Erik reçeli
Tahin pekmez
Patates Kızartması
Domates
Yeşilbiber
Salatalık
Kekikli zeytinyağı
Peynirli/patatesli börek ya da sigara böreği
Maydanoz
Köy ekmeği (Ekşi mayalı)
Sınırsız çay
Kampanyaya özel omlet, sahanda tereyağlı yumurta ya da menemen menüye dahildir.
Gököz Natural Park Hakkında:*
Gököz Natural Park Doğal ve Sağlıklı Yaşam Tesisi, Türkiye'nin en güzel yerlerinden birinde, Uludağ'ın güney yamacına yaslanmış Gököz Gölünün kıyısında, muhteşem doğa manzarasına sahip Gököz Natural Park, dünyanın dört bir tarafından gelen insanlar için adeta bir cazibe merkezi. Ahşap evleri sıcacık ve huzur dolu... Unutulmaz anlar yaşatmak için kucak açmış misafirlerini bekliyor. Eşsiz doğal güzellikte bir yer burası,  kıpır kıpır balıklarıyla Gököz Gölü, 1120 metre rakımıyla akşamları adeta yerin samanyoluna kavuştuğu, Uludağ’ın eteklerinde gürültü ve kirlilikten uzak cennet gibi bir bahçe.  Gelip görenlerin mutlaka bir daha geldiği bir yer. National Geographic dergisi Ocak 2013 sayısının traveller ekinde “Türkiye’nin on romantik kış rotası”ından biri seçtiği bir yer.
ULAŞIM:
İstanbul'dan (2.5 saat)
İstanbul'dan Yenikapı, Pendik ya da Eskihisar feribotları ya da Osmangazi köprüsünden Bursa'ya ulaştıktan sonra, Keles-Orhaneli yoluna girip 49 km Keles istikametinde gelip Gököz Köyüne vardığınızda sağa dönüp yönlendirme tabelalarını takip ederek yaklaşık 2 km ilerleyerek Gököz Natural Park'a ulaşabilirsiniz.
Bursa'dan (45 dk.)
Keles-Orhaneli yoluna girip 49 km Keles istikametinde gelip Gököz Köyüne vardığınızda sağa dönüp yönlendirme tabelalarını takip ederek yaklaşık 2 km ilerleyerek Gököz Natural Park'a ulaşabilirsiniz.
Eskişehir'den (2,5 saat)
Eskişehir'den Bursa istikametinde ilerleyip, İnegöl'e vardığınızda İsaören-Çayyaka-Boğazova-Kocayayla-Keles istikametinde yaklaşık 47 km mesafe kat ederek Gököz Natural Park'a ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi için: http://gokoznaturalpark.com
35 TL
%29indirim
24.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar