Göksu Nehri Restaurant’ta Kahvaltı

GÖKSU NEHİR RESTAURANT’TA TAPTAZE LEZZETLERLE SERPME KAHVALTI! Kahvaltını keyfe dönüştüren lezzetler!  Bu manzara karşısında her şeyi unutacaksın. Sadece o ana odaklanacak, halinden çok memnun olacak bu kahvaltıyla büyüleneceksin. Neden mi? Çünkü Göksu Nehri kenarında muazzam bir serpme kahvaltıyla baş başa olacaksın. Yanında kimi istersen o. Tabağında hangi lezzet dersen o!

Göksu Nehir Restaurant’ın manzarasında yakala.co’ya özel indirimle;

●Serpme Kahvaltı Kişi Başı 50 TL yerine 19,90 TL! (Sınırlı Sayıda)    

●Serpme Kahvaltı Kişi Başı 25,90 TL!

SERPME KAHVALTI İÇERİĞİ:

SOĞUKLAR:
Beyaz peynir, taze kaşar, çörek otlu mandıra peyniri (özel üretim), eski Kars kaşarı, Erzincan tulum peynir, yeşil zeytin, siyah zeytin, domates söğüş, salatalık söğüş, Macar salam, %100 ev yapımı iki çeşit reçel, bal, kaymak, tereyağı, tahin, pekmez,

 SICAKLAR:
(iki kişi için serpme şeklinde ve seçmelidir.); su böreği, sigara böreği, sucuklu veya karışık sebzeli omlet, sahanda yumurta veya sucuklu yumurta, menemen, Karadeniz mutfağından muhlama veya kuymak, konsantre portakal suyu veya süt, simit, açma, iki çeşit ekmek, kuru üzüm, kuru kayısı, sınırsız çay yer alıyor.

Böylesine güzel bir mekanda, böylesine güzel bir menü ile güzel bir kahvaltı sabahı geçirmeyi kim istemez?  Rezervasyonunu yaptır ve kendine manzaralı kahvaltının en güzel yerini ayırt!

50 TL
%60indirim
19.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar