Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj

GRAND HOTEL DE PERA GOLD SPA'DAN 50 DAKİKALIK MASAJ PAKETLERİ! Kasvetli ve soğuk geçen kış günleri geride kaldı, şimdi canlanma zamanı. Silkin ve kendine gel! Bütün stresini, ağrılarını, yorgunluğunu bir kenara bırak, kendini yenilemenin ve tazelemenin çaresine bak! Nasıl mı? Tabi ki yakala.co ile…
Taksim Grand Hotel De Pera Gold Spa'dan yakala.co’ya özel indirimle:
● 1 KİŞİ İÇİN 35 dakika kese köpük ve sınırsız SPA kullanımı 160 TL yerine 39 TL!
● 1 KİŞİ İÇİN 50 dakika masaj, maske ve sınırsız SPA kullanımı 180 TL yerine 65 TL!
● 2 KİŞİ İÇİN 50 dakika masaj, maske ve sınırsız SPA kullanımı 360 TL yerine 119 TL!
Sadece kendine özel bir gün düşün ve vücuduna faydalı birçok seçeneği barındıran bu özel fırsatı değerlendir! Kendine bir iyilik yapmanın tam zamanı!
MASAJ ÇEŞİTLERİ:
İsveç Masajı
Relax Masajı
Aromaterapi Masajı
Bali Masajı
SPA KULLANIM ALANLARI: Hamam, sauna, havuz, buhar odası, şok duş, dinlenme alanı
Bali Masajı:
Geleneksel Bali masajı, bütün vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını, hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonunu kullanır. Bu masaj, yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sisteminize, kan akışını sağlar.
Aromaterapi Masajı:
 Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.
Relax Masaj:
Yavaş ve ağır bir şekilde uygulanan aynı zamanda uygulanan hareketlerin ve basınç seviyesinin hafif olduğu bir masaj tekniğidir. Rahatlama masajının birçok faydası bulunmaktadır. Bunlar; kan dolaşımını düzenlemek, gerilmiş ve sertleşmiş olan kasların gevşemesini sağlamak, sindirimi düzenlemek, lenf sistemini aktif hale getirerek vücutta birikmiş olan toksin maddelerin atılımını çabuklaştırmak ve bu sayede hücrelerin yenilenmesini sağlamak, bağışıklık sistemini güçlendirmek, içsel tedavi süresinde takviye tedavi sağlamak, baş ağrısı, uykusuzluk, stres gibi problemleri gidermek gibi olumlu etkilerdir
İsveç Masajı:
Uzmanlar; vücuda kısmen (lokal) veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Önemli olan masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir.
Grand Hotel De Pera Hakkında:*
İstanbul’un yenilikçi ruhunu ve şehrin tam merkezindeki Pera bölgesinin tarihi dokusunu koruyarak restore edilen, Grand Hotel De Pera, 2015 Ağustos'da kapılarını misafirlerine açtı.
Bir cephesinde İstanbul’un eşsiz Haliç manzarası diğer cephesinde ise şehrin tarihi dokusunu en güzel gösteren manzaraya sahip otelimiz, 5500 m2'lik kullanım alanı, 84 odası, fitness salonu, masaj odaları, spa alanı, 24 m2 yüzme havuzu, ücretsiz park yeri ve 7/24 house-keeping hizmetleriyle kendinizi çok özel hissedeceğiniz bir deneyim sunuyor.
Konum: Otel, St. Antuan Katolik Kilisesi'ne 100 metre, Galata Kulesi'ne ise 800 metre mesafededir. İstanbul Atatürk Havalimanı 14 km, Şişhane Metro İstasyonu da sadece 200 metre uzaklıktadır.
*Genel Tanıtım Metnidir.
160 TL
%76indirim
39 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar