Günübirlik Elmadağ Kayak Merkezi Turu

HER CMTS VE PAZAR GÜNÜBİRLİK ELMADAĞ KAYAK MERKEZİ EĞLENCE TURU! Kış mevsiminde eve kapanıp, üzerimize battaniye çekmek yerine mis gibi doğanın havasını içine çekmeye de dersin?

Hafta sonlarına özel bembeyaz bir rüya: Günübirlik Elmadağ Kayak Merkezi Eğlence Turu!

İster kayak yap ister harika atmosferin tadını çıkart… Hafta sonları böyle güzel programlarla değer kazanır, hatırası da keyfi de sana kalır.

BORAY TURİZM, TUR PROGRAMINI ANLATIYOR…

{ELMADAĞ KAYAK MERKEZİ EĞLENCE TURU}

26 Mart 2017’ye kadar her Cumartesi ve Pazar hareket

Kızılay Atatürk Bulvarı’ndan saat 08.00’da hareket… Ortalama 1,5 saat süren yolculuğumuz esnasında araç içerisinde zengin kahvaltı ikramımızı servis ediyoruz. Kahvaltının hemen ardından aracımızda klasikleşmiş olan eğlenceler başlıyor. Dans, yarışmalar, oyunlar ve daha birçok animasyon eşliğinde Elmadağ kayak merkezine varıyoruz. Araçlardan indiğimizde çevreyi ve bölgeyi kısaca geziyoruz ve serbest zamanımız başlıyor.

12.30’da MANGAL PARTİSİ! Mangalımızda köfte, tavuk ve sucuğumuzun yanında salata ve meşrubat olarak ayran, kola, fanta servisimiz olacaktır.

13.30’a kadar devam eden karda mangal keyfinden sonra dileyenler kızağıyla kayabilir. Dileyenler kayak ve snowboard yapabilir ya da dağın muhteşem atmosferinde fotoğraf çekip at binebilir. Bölgede faaliyet gösteren restoran ve kafeteryaları ısınmak için her daim kullanabilirsiniz. Güzel, keyifli ve doğayla baş başa geçireceğimiz bu muhteşem organizasyonun bitiş saati 17.30’dur. Boray Organizasyon farkı ve ayrıcalıklarıyla Elmadağ kayak merkezinde her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri buluşmak üzere diyerek, herkese bol eğlenceli güler yüzlü günler diliyoruz.

• Boray Turizm’den Günübirlik Elmadağ Kayak Merkezi Eğlence Turu “kişi başı” 75 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 55 TL!

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER:
-Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti
-Araç içerisinde ikramlar (Meyve suyu, Kola, Fanta, Çay, Nescafe)
-Araçta sabah kahvaltısı (peynir, zeytin, bal, tereyağı, reçel, çokokrem ve taze ekmek)
-Mangalda ekmek arası köfte / sucuk / tavuk, meşrubat ve salata menüsü
-Koltuk sigortası
-Rehberlik ve refakat hizmeti
-Milli park giriş ücreti

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:
-Kişisel harcamalar
-Kayak ekipmanı
-Müze - ören yeri - seyir terası gibi yerlerin giriş ücretleri
-Teleski

Turda Yanınızda Bulunması Gereken Eşya:
Su geçirmeyen kalın mont
Güneş gözlüğü
Su geçirmeyen altı kauçuk bot
Eldiven, Bere, Atkı

TUR ARACI BİLGİSİ: Araçlarımız katılım durumuna göre 18 - 27 - 31 - 46 - 54 kişilik 2013 model ve üzeri tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.

75 TL
%27indirim
55 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar