Helin Güzellik’ten Bakım Paketleri

HELİN GÜZELLİK MERKEZİ'NDEN CİLT BAKIMI VE GÜZELLİK PAKETLERİ! Kadın olmak zor her gün bakımlı her zaman çekici görünmelisin. İşte bu yüzden sana birçok farklı seçenekli bakımlar sunuyoruz. Şehrin yorgunluğunu üzerinden atacağın cilt bakımı ile ışıltılı bir görünüme sahip olacaksın.  İpek kirpikle bakışların daha anlamlı,  protez tırnaklarla, ellerin daha çekici görünecek bu bakımlarla güzelliğin konuşacak...
Bakırköy'de yer alan Helin Güzellik Merkezi’nden yakala.co üyelerine özel indirimle:
● Tek Seans Cilt Bakımı Kişi Başı 250 TL yerine 40 TL!
● İpek Kirpik Uygulaması Kişi Başı 200 TL yerine 80 TL!
● Protez Tırnak Uygulaması Kişi Başı 220 TL yerine 100 TL!
● 6 Seans Cilt Bakımı Kişi Başı 700 TL yerine 350 TL!
● 6 Seans Dermaroller Uygulaması Kişi Başı 1.000 TL yerine 400 TL!
CİLT BAKIMI 1 SAAT AŞAMALARI:
Cilt Analizi
Cilt Temizleme
Peeling
Ozon
Derin Gözenek Temizleme
Yüksek Frekans
Tonikleme
Cilt Sorunlarını Giderici Serum
Çizgi Açıcı Ampul
Cilt Tipine ve Sorununa Özel Maske
Nemlendirici
Güneş Koruyucu
İpek Kirpik Uygulaması
İpek kirpik uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran oldukça yeni bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma kirpikler, gerçek kirpiklere tek tek özel yapıştırıcısı ile yapıştırıldığından görünümü oldukça doğaldır. Bu kirpikler farklı şekil ve kalınlıklarda olabildiğinden, her tipte doğal kirpiğe görsel olarak uyum sağlayabilmektedir.
Bir ipek kirpik tanesinin uzunluğu 8-15 milimetre arasında değişebilmekte ve uygulama doğru yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, bulunduğu yerde 3 aya kadar dökülmeden kalabilmektedir. Ancak, bu süre içinde gözün elle ovuşturulması ve doğal nedenlerle gerçek veya ipek kirpiğin dökülebilme olasılığından dolayı, takma ipek kirpik uygulamasının belirli aralıklarda tekrarlanması önerilmektedir.
Dermaroller:
 Dönen bir başlık üzerinde, mikro düzeyde hazırlanmış ve simetrik olarak yerleştirilmiş genelde 192 adet iğnenin olduğu bir araçtır. Tedavi, özel olarak hazırlanan bu iğnelerin farklı açılarla hedeflenen bölge üzerinden geçerek ciltte mikro kanallar açmasını esas alır.
 Cilde zarar vermeden yara iyileştirme mekanizmasını (kollajen, elastin ve hyalüronik asit üretimi) uyararak, akne (sivilce) izlerinden geniş gözeneklere, yoğun saç dökülmesinden cilt çatlaklarının giderilmesine ayrıca gözaltı torbaları ve morlukları, yanık skarları, cilt lekelerine kadar pek çok alanda oldukça büyük başarı sağlar.
 Dünyada "mesoroller" ve "microneedling" isimleri ile de bilinen Dermaroller, cilt üzerine uygulandığında cm2'de 250-400 adet arasında mikro kanal açar, açılan kanallar deride gerçek anlamda yara görüntüsü oluşturmasa da cilt tarafından yara olarak algılanarak deri içinde yara tamir mekanizması oluşturur. Bu mikro-travmalar sayesinde organizmanın kendini yenileme süreci başlatılmış olur.
 2000'li yılların başından bu yana yaygın olarak kullanılan, dünyaca kabul görmüş, ağrısız ameliyatsız tedavi yöntemi olan Dermalroller tüm vücutta güvenle kullanılabilir. İğne uzunlukları 0.2 mm ile 3 mm arasında değişirken, kullanılacak bölgeye göre farklılık gösterir. 
250 TL
%84indirim
40 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar