Her Hafta Sonu 2 Günlük Kapadokya Turu

HER HAFTA SONU 2 GÜNLÜK KAPADOKYA TURU! (5* YILDIZLI OTEL KONAKLAMALI) Bu bahar ve yaz hafta sonları, Kapadokya’nın büyüsünün tam içinde olmak ister misin?

Tatillerinde her zamankinden farklı yerler görmeyi, keşfetmeyi düşünüyorsan bu tur tam aradığın tur.

Ces Travel’dan yakala.co’lulara özel indirimle 2 Günlük Kapadokya Turu;

● Kişi Başı 310 TL yerine 189 TL!

CES TRAVEL TUR PROGRAMINI ANLATIYOR:
Saat 20.00 Bakırköy İncirli Alfemo mağ.(Eski Boyner mağ.) Önü
Saat 20.30 Zincirlikuyu Avangerden Otel Önü
Saat 21.00 Kadıköy Eski İskele ışıklar Önü (İskele Metro çıkışı)
Saat 22.15 İzmit Yeni Baltürk Otel Önü hareketle
Saat --:--   Ankara (Katılımcılarla yer belirmesi yapılır. Saat yol durumuna göre bildirilir.)
CUMA / İSTANBUL- NEVŞEHİR
Belirlenen yerlerden hareket. İstanbul-Kocaeli-Sakarya-Düzce-Bolu-Ankara-Kırıkkale-Kırşehir-Kapadokya bölgesinde ki CRYSTAL KAYMAKLI Otelimize gidiş yapıyoruz.
 
CUMARTESİ / KAPADOKYA
Sabah KAPADOKYA’daki Crystal Kaymaklı Otelimize varış ve otele yerleşmek için kısa serbest zaman. (Otel müsait olduğu takdirde otele yerleşme )Daha sonra Otelden rehber eşliğinde ayrılış. Dünyaca Ünlü Yer altında Yaşamı anlatan; Kaymaklı Yer altı şehri gezimizle tura başlıyoruz. Nevşehir ilinin 20 km doğusunda bulunan ve Kapadokya Bölgesinin en önemli yerlerinden olan  Ürgüp'e gidiyoruz, sonrasında Kapadokya bölgesinde benzersiz olan mantar formundaki enteresan Peribacalarının bulunduğu Paşabağ Vadisi, aynı zamanda da Peribacası oluşumu ve gelişiminin de en iyi gözlenebildiği yerlerden birisidir., İl merkezine 5 km mesafede olan  Uç Hisar Kalesi’ni Panoramik görerek (Kapadokya'nın en yüksek yerleşim yerlerden olması nedeniyle, buradan tüm bölgeyi seyretmek mümkündür.) Dizilere konu olan Bölge mimarisi örneği Meşhur Asmalı konak, Güvercinleri ile meşhur ;Güvercinlik Vadisi, Hayal Vadisi (Develi vadi) ,Çeşitli oluşum ve şekillerdeki Peri Bacaları gezilerinden sonra Öğle yemeği Molası(Ekstra),Nevşehir ilinin 18 km Kuzeyindeki Çömlek yapımı ile ünlü Avanos, Çanak çömlek atölyeleri, Onx yapım Atölyesi(Takı Atölyesi) ,Bölgenin Üzümlerinden üretilen Şarap Atölyesi ve satış yeri, Kapadokya yöresine ait özel yetiştirilmiş yöresel Kuruyemişçi tadım gezilerinden sonra otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama. İsteğe bağlı Kapadokya  bölgesinde bir gelenek olan kuzu gecesi eğlencesi düzenlenecektir.(isteyenler katılabilir ekstradır)
PAZAR / IHLARA VADİSİ -İSTANBUL
Sabah otelde alınacak kahvaltıdan sonra en geç saat: 9.00’da Otelden ayrılış. Ihlara Vadisi’ne hareket. Serbest yürüyüş için zaman. Hasandağı volkanından püskürtülen lavların akarsu aşındırması sonucunda oluşan cemal şekilli bir vadidir. Melendiz çayı, milyonlarca yıllık bir sürecin sonunda, 14 kilometre uzunluğunda ve yüksekliği yer yer 110 metreye ulaşan kanyon görünümlü bu vadiyi meydana getirmiştir. Bu çatlaklardan yol bulan kanyonun bugünkü halini almasını sağlayan Melendiz çayı kenarı boyunca ve Ağaçlıklı, Vadi duvarlarının ilginç atmosferi arasında, kuş ve sus sesleri eşliğinde doğanın yeşilliklere bürünmesine tanık olup bol bol resim çekiyoruz. Vadide 2 km’lik nehir boyunca serbest yürüyüşün ardından bölgeden ayrılıyoruz. Aksaray’a hareket ve Öğle yemeği molası veriyoruz.(serbest). Aksaray –Ankara yol güzergahından İstanbul’a dönüş ile turumuzu sonlandırıyoruz.

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER:
• Otelde 1 gece konaklama
• Cumartesi Otelde Akşam yemeği
• Pazar otelde Sabah kahvaltısı  
• Otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım
• Otobüs içi İkramlar
• Rehberlik Hizmetleri
• TÜRSAB zorunlu seyahat sigortası paketi.

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
• Otelde alınan içecekler (Bazı otellerde akşam yemeğinde alınacak su da ekstradır)
• Müze ve Ören Yeri girişleri
• Otel odalarındaki minibarlar
• Cumartesi günü sabah kahvaltısı
• Öğle yemekleri
• Kuzu (Eğlence) Gecesi

310 TL
%39indirim
189 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar