Her Hafta sonu 3 Gün Kısa Antik Ege Turu

ÇEŞME ALAÇATI OT FESİTVALİ VE HAFTA SONLARI KISA ANTİK EGE TURU! Kalbi Ege’de kalanlar çok iyi anlayacaktır. Bir de bu fırsatı değerlendirenler…

Tatilde hep aynı yerli görmekten sıkılıyorsan bırak bu tatilin unutulmaz olsun! Bir tatile bu kadar çok yer sığdırabilmek kadar güzel bir şey var mı? Sürekli yeni yerler göreceğin Türkiye’nin cennet köşelerini keşfedeceğin harika bir tur programını senin için yakaladık!

TatilBugün’den yakala.co üyelerine özel indirimlerle…

07 Nisan – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında Her Hafta sonu Yarım Pansiyon Konaklamalı;

● 2 Gece 3 Günlük Tur Kişi Başı 329 TL yerine 199 TL!

Tatil Bugün, Tur Programını Anlatıyor:

1 GECE KONAKLAMALI!

(07 NİSAN 2017- 24 EYLÜL 2017)

TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
* 22:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü
* 22:30 Mecidiyeköy Simit Sarayı önü
* 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 23:15 Kartal E5 Köprüsü Altı
* 23:30 Çayırova Mc Donald's Önü
* 02.00 Bursa Almira Otel Önü

1.GÜN: İSTANBUL- İZMİR
 Siz değerli konuklarımızı 22:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 22:30 Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü 23:15 Kartal E5 Köprüsü Altı, 23:30 Çayırova Mc Donald's Önü hareket ile Tur boyunca bize eşlik edecek Rehber ve Kaptanımızla tanışıp Tatil Bugün otobüs içi ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN: İZMİR – ÇEŞME – ALAÇATI - SELÇUK
02.00 Bursa Almira Otel Önünden katılacak olan misafirlerimizi de alarak İzmir’e varış. İzmir Konak Meydanından panaromik olarak, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize Çeşme Kalesi ne rehberimizin anlatımlarıyla muhteşem manzara eşliğinde tanıklık ediyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanın ardından Alaçatı'ya doğru hareket ediyoruz.  Yılın en güzel Alaçatı gününde (07-09 Nisan arasında) ot festivaline tanıklık ediyoruz. Yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği rehberimiz eşliğinde sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
OTELİMİZ İZMİR MERKEZ VEYA SELÇUK’TA OALCAKTIR BU MESAFE AKŞAM DÖNÜŞ YOLCULUĞU İÇİN 1 VEYA 1,30 SAATLİK BİR YOLCULUK GEREKTİRMEKTEDİR.

3.GÜN: SELÇUK—ŞİRİNCE - EFES ANTİK KENT-ARTEMİS TAPINAĞI- İSTANBUL
Otelimizde alınacağımız Sabah kahvaltısından sonra Şirince'ye hareket ediyoruz. Selçuk’tan zeytinlikler arasında uzanan yol birdenbire karşınıza kendi de adı gibi güzel bir köy çıkarıyor. Burası eski bir Rum Köyü. Şirince, Düşsel bir ülkede hayal görüyorsunuz gibi evleri, sokakları ve insanları görebilirsiniz. Şirince gezimizi takiben kapsamlı bir şekilde Efes Antik şehri gezimizi yapacağız. Gezimiz sırasında Odeon, Trajan Çeşmesi, Adrian Tapınağı, Skolastika Hamamları, Antik Roma Tuvaletleri, Celcus Kütüphanesi, Efes Agora, Efes Tiyatrosu göreceğimiz noktalardır. Öğlen yemeğinden sonra dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı gezimizi yapacağız. Akşam saatlerinde siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki Tatil Bugün Organizasyon’unda Buluşmak Üzere vedalaşıyoruz.  

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:
* Lüks otobüslerle ulaşım
* 3* veya 4 * Otellerde 1 gece konaklama (1 adet sabah kahvaltısı 1 adet akşam yemeği),
* Tüm Çevre gezileri
* Tatilbugun.com Otobüs İçi İkramlar
* Zorunlu Seyahat Sigortası
* Tatilbugun.com Güvencesi
*, Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri,
* Rehberlik Hizmeti
* Park Girişleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
* Öğle yemekleri,
* Tüm yemeklerde alınan içecekler,
* Kişisel harcamalar,
* Tur Programına Dahil Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri

ÖNEMLİ DETAYLAR:
* Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri Müze Ören Giriş yerleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
* 0–6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
* 0-6 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 129 TL ücret acenteye ödenir.
* 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
* 7-12 Yaş çocuklar için ücret 159 TL’dir
* Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
* Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye 75 TL ekstra ödeme yapmaları gerekmektedir.
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
* Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.
* Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir
* Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
* Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.
* Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.
* Fiyatlar bayram dönemleri için geçerli değildir

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR:
Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri:
15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır
İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ:
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 1.000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.

İPTAL VE DEVİR:
1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.
1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun, mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.
1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.
1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.  


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar