Her Haftasonu’’Kartepe’’ Kayak Turu

HER HAFTA SONU 1 GECE 2 GÜN ’’KARTEPE’’ KAYAK TURU! (ESTRA BEDELSİZ) Doğanın bembeyaz karla örtülmüş görüntüsünde kaymanın heyecanını yaşayacak, karın yumuşacık tanelerini yüzünde hissedeceksin… Kış ayını kar tutkusundan dolayı seviyorsan bu fırsatı kaçırma! Her hafta sonu karla örtülü Kartepe’de doğal güzelliklerin farkına varacak, hafta sonuna renk katacaksın…

yakala.co'ya özel indirimle;

Her Hafta Sonu 5 Yıldızlı İzmit Y.P. Konaklamalı Kartepe Kayak Turu Kişi Başı 350 TL yerine 184 TL!

TATİL BUGÜN TUR PROGRAMINI ANLATIYOR:

HAFTA SONU 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜNLÜK ULUDAĞ KAYAK TURU

5 YILDIZLI İZMİT’TE YARIM PANSİYON KONAKLAMA FARKIYLA

10 ARALIK 2016 -26 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA HER CUMARTESİ SABAHA KARŞI HAREKETLE

(ARAÇ İÇİNDE TOPLANACAK HİZMET BEDELİ BULUNMAMAKTADIR.)

1.GÜN: KARTEPE KAYAK MERKEZİ
05:00 Bakırköy İncirli Ömür plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 05:30 Beşiktaş Yıldız Camii 06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü 06:15 Kartal Köprüsü Altı 06.30 Çayırova Mc Donald's Önünden (Kesinleşmiş rezervasyonlar için turdan bir gün önce TATİL BUGÜN adıyla atılan bilgilendirme mesajı almayan misafirlerimiz sabah erken saatte gidip duraklardan beklememeleri önemle rica olup operatörlerimizle irtibata geçmesini rica ederiz ) Tatil Bugün Tur ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz. Araçta alacağımız kahvaltı paketi ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 1-1,5 saat süren yolculuğumuzun ardından Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz. Zirveye ulaştığımızda rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz Burada dileyen misafirlerimiz kayak ve kızak yapabildiği gibi. Kayak yapmayan veya yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejle zirveye çıkıp fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirler. Akşam 16.30’a kadar kayak yapabilir ve serbest zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 16.45’de aracımızda toplanarak Turumuza İzmit’te bulunan otelimize hareket ederek devam ediyoruz. 40 dakikalık yolculuk sonunda 5 yıldızlı RAMADA OTEL’e varıyoruz. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde.
Otelimizde Islak Alanların Kullanımı  ( Kapalı havuz, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı, dinlenme odaları, fitness ve açık havuz kullanımı) Misafirlerimize ücretsiz olup; Tatil Bugün seyahat Acentesi misafirlerine özel tüm masaj ve güzellik paketleri için %10 indirim uygulanmaktadır ayrıca Misafirlerimizin konaklama süresi boyunca alacakları Çay ve Kahve servisleri ücretsizdir

2.GÜN: KARTEPE KAYAK MERKEZİ
Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 08.00’ de otelden hareketle yaklaşık 40 Dakikalık yolculuk ile ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden Kartepe’ye çıkıyoruz. Tam gün kayak keyfi ve gün bitimi İstanbul’ a varışımızın ardından bir başka Tatil Bugün organizasyonunda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz.

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR:
* Lüks otobüslerle ulaşım
* Otelde Yarım Pansiyon Konaklama                           
* Gidiş-Dönüş araç içi ve alan rehberlik hizmeti                        
* Araç içi ikramlar            
* Park ücretleri
* Sabah Kahvaltı Paketi

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR:
* Skipass ücretleri
* Kayak takımı ve elbiseleri Kiralama ücretleri
* Öğle Yemekleri
* Tüm yemeklerde Yemekler de Alınan İçecekler
* Kişisel harcamalar

KAYAK VEYA BOARD TAKIMI VE ELBİSE ÜCRETLER:
* Kayak Takımı Günlük 35 TL
* Board Kirası Günlük 35 TL
* Saloped (Pantolon) Günlük 20 TL
* Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük 40 TL
* Mont Günlük 20 TL
* Kızak Plastik Günlük 10 TL
* Kızak Direksiyonlu Günlük 30 TL
* Kızak Direksiyonlu 2 Kişilik Günlük 40 TL
* Gözlük Günlük 20 TL
* Eldiven (satılık) 20 TL

TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
* 05.00 Bakırköy İncirli Ömür plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü
* 05.30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
* 06.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü
* 06:15 Kartal Köprüsü Altı
* 06.30 Çayırova Mc Donald's Önü

ÖNEMLİ DETAYLAR:
* 0–6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
* 0-6 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 100 TL ücret acenteye ödenir.
* 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
* 7-12 Yaş çocuklar için ücret 139 TL’dir.
* Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
* Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye 75 TL ekstra ödeme yapmaları gerekmektedir.
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
* Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 7 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.
* Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir
* Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
* Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.
* Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.
* Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR:
Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri:
15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ:
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 1.000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.

İPTAL VE DEVİR:
1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.
1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun, mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.
1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.
1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.  

KARTEPE KAYAK MERKEZİ HAKKINDA BİLGİ:

Zirvesi deniz seviyesinden 1608 metre yükseklikte olan bölge meteorolojik verilere göre, kış aylarında kuzeybatı yönünden esen ve Karadeniz'i aşarak bölgeye yoğun yağış getiren karayel rüzgarı, Marmara bölgesinde ilk olarak karşılaştığı Samanlı Dağı'nın en yüksek tepesine (Kartepe) yoğun kar yağışı bırakmaktadır. Kasım ortalarında başlayan kar, nisan sonuna kadar ortalama 1,5-3 metreyi bulmaktadır.

Yaklaşık 1250 metrede kurulu tesisleri 42 kilometrelik pist alanı ile Türkiye'nin sayılı kayak merkezlerinden olan ve Kartepe Kış Sporları Merkezi'nde, 14 adet doğal pist, 3 adet telesiyej ve 2 adet T bar (teleski) bulunmaktadır. Kayağa yeni başlayanları kolay pistler beklerken; usta kayakçılar, dik tepelerde yüksek dozda adrenalin salgılayabilirler. Özel 'baby lift' alanı da çocuklara ve çocuk kalmak isteyenlere ayrılmış durumdadır. Kayak dışında kışın snowboard, big foot, kar motosikleti, doğa yürüyüşü, dağcılık, voleybol, paintball, basketbol, futbol, trekking, bisiklet ve ATV Safari aktiviteleri yapılabilir ya da Geyik Alanı ve zirvenin keyfi çıkartılabilir.


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar