Hilton Kozyatağı HitSpa’da Masajlar

HILTON İSTANBUL KOZYATAĞI HİTCLUB SPA'DA MASAJ VE HAMAM RİTÜELLERİ! Şimdi, günlük yaşamın temposundan çok uzakta rahatlama zamanı!

Etkisini ruh ve bedeninin her noktasında hissedeceğin bu harika masaj deneyimini süper bir indirimle yakaladık! Seçeceğin masaj, seni kendine getirecek, hayata daha dinç ve mutlu gözlerle bakmanı sağlayacak.

Stresini kapının dışında bırakıp, kendini kollarına bırak!

Sen de eğitimli ve profesyonel masaj uzmanları ile HitClub Spa’nın ayrıcalıklı ortamında yorgunluğunu ve stresini üzerinden bir çırpıda at!

Şehrin kalbinde, ruhunu şımartacak, dinginleşmenin verdiği mutlulukla seni bulutların üzerinde hissettirecek bu fırsat kaçmaya gelmez!

Hilton İstanbul Kozyatağı’nda yer alan HitClub Spa’dan yakala.co üyelerine özel indirimlerle:

● Hafta İçi 30 Dk. Saadet Hamam Ritüeli (Kese ve Köpük Masajı) 150 TL yerine 89 TL!

● Hafta İçi 40 Dk. Kabak Lifli Hamam Ritüeli (Kese, Köpük ve Kabak Lifi Masaj) 260 TL yerine 119 TL!

● Hafta İçi 50 Dk. Hitspa Signature Masajı 290 TL yerine 139 TL!

● Hafta Sonu 30 30 Dk. Saadet Hamam Ritüeli (Kese ve Köpük Masajı) 150 TL yerine 119 TL!

● Hafta Sonu 40 Dk. Kabak Lifli Hamam Ritüeli (Kese, Köpük ve Kabak Lifi Masaj) 260 TL yerine 149 TL!

● Hafta Sonu 50 Dk. Hitspa Signature Masajı 290 TL yerine 169 TL!

MASAJ BİLGİLERİ:

Kabak Lifli Kese ve Köpük Masajı: En doğal vücut Peelingi olan Kabak Lifli kese ile cilt gözeneklerinin açılması, ölü derilerin temizlenmesi ile güzel bir vücut tenine sahip olacaksınız. Balili uzman terapistlerin sihirli dokunuşlarıyla, iş ve günlük hayatınızın vücudunuzda ve zihninizde yarattığı negatif etkilerden uzaklaşıp rahatlayacak, tazeliği hissetmeye başlayacaksınız.

HitSpa Signature Masaj: Natural aroma esans ve egzotik yağlar ile avuç içleri kullanılarak yapılan yorgun kasları rahatlatan bir masaj tekniğidir.HİLTON İSTANBUL KOZYATAĞI HAKKINDA (Genel tanıtım metnidir.)

Hilton Istanbul Kozyatağı, iş dünyasının Anadolu Yakası'ndaki merkezinde yer almaktadır. Metro ve Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşım aracı olan Havataş’a yürüme mesafesinde olan otelimiz, Tarihi Yarımada’ya da kolay ulaşmanızı sağlayacak noktada konumlanmıştır. Tarihi Yarımada, otelimize Metro ve Marmaray bağlantısıyla sadece 5 durak uzaklıktadır.

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.

150 TL
%41indirim
89 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar