Holiday Inn Airport Mandala’da Fitness

HOLIDAY INN ISTANBUL AIRPORT MANDALA SPA'DA FİTNESS ÜYELİKLERİ! Şehir hayatının koşuşturmasına biraz ara vereceğin, gün boyunca üzerindeki yorgunluğu atacağın bir fırsat sunuyoruz sana… Holiday Inn Istanbul Airport Mandala Spa'nın kaliteli ve huzur verici atmosferinde masajla kendini şımartacak, fitness ile sağlıklı ve formda kalacaksın.

Holiday Inn Istanbul Airport Mandala Spa'da yakala.co'ya özel indirimle:

• 1 Ay Fitness Üyeliği 600 TL yerine 150 TL!

• 3 Ay Fitness Üyeliği + 1 Seans  (Kese Köpük Masajı) Kişi Başı 1.320 TL yerine 300 TL!

• 6 Ay Fitness Üyeliği + 2 Seans (Kese Köpük Masajı) Kişi Başı 2.200 TL yerine 500 TL!

TESİS KULLANIMI:
Buhar odası
Hamam
Sauna
Dinlenme odası
Fitness salonu kullanımını içermektedir.

Mandala Spa Otel’in asansörü ile M katında yer almaktadır. Lobby'de mevcut bulunan cam merdiven ile de Mandala Spa'ya ulaşmak mümkündür. Mandala Spa hem otelde konaklayan misafirlerine hem de spor merkezi üyelerine hizmet vermektedir.

MANDALA SPA

Mandala Spa otel'in asansörü ile M katında yer almaktadır. Lobby'de mevcut bulunan cam merdiven ile de Mandala Spa'ya ulaşmak mümkündür. Mandala Spa hem otelde konaklayan misafirlerine hem de spor merkezi üyelerine hizmet vermektedir.

Mandala Spa her gün 06:00 - 22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mandala Spa bünyesinde erkek ve bayanlar için ayrı ayrı düzenlenmiş olan Türk Hamamı, sauna, buhar odası, masaj alanları, duşlar, engelli kullanım alanları, soyunma bölümü ve özel dinlenme alanları ile birlikte ortak kullanım alanları olan fitness, jimnastik salonu, havuz, ve jakuzi bulunmaktadır.

Holiday Inn Türk Hamamı

Bay ve bayanlar için iki ayrı Türk Hamamı bulunmaktadır. Tamamı mermer ile dizayn edilmiş mimari tasarım geniş kullanım alanıyla konfor sağlamaktadır.

Geleneksel düğün hamamı ve kına parti rezervasyonlarınız için ayrıca Mandala Spa rezervasyon bölümüyle irtibata geçebilirsiniz, biz sizin için herşeyi düşünürüz.

Holiday Inn Sauna

Erkek ve kadın için iki ayrı sauna bulunmaktadır. Tamamı ahşap ile dizayn edilmiş saunalar ferah bir dinlenme alanına sahiptir.

600 TL
%75indirim
150 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar