Holiday Inn Airport Mandala Spa Paketi

HOLIDAY INN ISTANBUL AIRPORT MANDALA SPA'DA MASAJ VE DAHA FAZLASI! Şehir hayatının koşuşturmasına biraz ara vereceğin, gün boyunca üzerindeki yorgunluğu atacağın bir fırsat sunuyoruz sana… Holiday Inn Istanbul Airport Mandala Spa'nın kaliteli ve huzur verici atmosferinde masajla kendini şımartacak, tüm gün boyunca spa keyfini yaşayacaksın…

Holiday Inn Istanbul Airport Mandala Spa'da yakala.co'ya özel indirimle:


●1 KİŞİLİK 30 dakikalık kese - köpük masajı ve tüm gün tesis kullanımı 220 TL yerine 79 TL!

●1 KİŞİLİK 40 dakikalık masaj ve ıslak alan kullanımı 220 TL yerine 79 TL!

●1 KİŞİLİK 40 dakika masaj ve tüm tesis kullanımı 240 TL yerine 99 TL! 

●1 KİŞİLİK 30 dakika kese köpük masajı + 40 dakika masaj ve tüm gün tesis kullanımı 260 TL yerine 149 TL!  
● 1 KİŞİLİK 30 dakika kese köpük masajı +  40 dakika masaj ve ıslak alan kullanımı 240 TL yerine 129 TL!

MASAJ SEÇENEKLERİ:
Bali
Thai
Aromaterapi

ISLAK ALANLAR:
Hamam
Sauna
Buhar odası
Dinlenme odası

TESİS KULLANIMI:
Buhar odası
Hamam
Sauna
Dinlenme odası
Fitness salonu kullanımını içermektedir.

MASAJLAR:

Bali Masaj: Geleneksel Bali Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı” ile Uzakdoğu'nun holistik felsefesini hissedeceksiniz.

Aroma Terapi Masaj: Aromatik yağların tüm vücuda efloraj ve benzeri soft maniplasyonlar vasıtası ile masaj neticesinde kişiye sunulan terapi şeklidir.

MANDALA SPA

Mandala Spa otel'in asansörü ile M katında yer almaktadır. Lobby'de mevcut bulunan cam merdiven ile de Mandala Spa'ya ulaşmak mümkündür. Mandala Spa hem otelde konaklayan misafirlerine hem de spor merkezi üyelerine hizmet vermektedir.

Mandala Spa her gün 06:00 - 22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mandala Spa bünyesinde erkek ve kadınlar için ayrı ayrı düzenlenmiş olan Türk Hamamı, sauna, buhar odası, masaj alanları, duşlar, engelli kullanım alanları, soyunma bölümü ve özel dinlenme alanları ile birlikte ortak kullanım alanları olan fitness, jimnastik salonu, havuz, ve jakuzi bulunmaktadır.

Holiday Inn Türk Hamamı

Erkek ve kadınlar için iki ayrı Türk Hamamı bulunmaktadır. Tamamı mermer ile dizayn edilmiş mimari tasarım geniş kullanım alanıyla konfor sağlamaktadır.

Geleneksel düğün hamamı ve kına parti rezervasyonlarınız için ayrıca Mandala Spa rezervasyon bölümüyle irtibata geçebilirsiniz, biz sizin için herşeyi düşünürüz.

Holiday Inn Sauna

Erkek ve kadınlar için iki ayrı sauna bulunmaktadır. Tamamı ahşap ile dizayn edilmiş saunalar ferah bir dinlenme alanına sahiptir.

220 TL
%64indirim
79 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar