Hotel İçkale’den Masaj ve Spa

HOTEL İÇKALE’DEN MASAJ, FİTNESS VE SPA KULLANIMI… Hotel İçkale’den Masaj, Spa Kullanımı ve Dahası...

Bütün yorgunluğunu unutacağın keyfine keyif katacak bu fırsatla 5 yıldız konforunu yaşa! Masaj ve spa kullanımı ile tüm gün boyunca dertten tasadan uzak, cildine ışıltılı bir güzellik ve ruhuna huzurlu anlar katacaksın!

Hotel İçkale’de bulunan Hazer Spa’dan 5 yıldızlı SPA deneyimi...

yakala.co üyelerine özel indirimle;Islak Alan Kullanımı + Hamam + Sauna +  Fin Hamamı +  Kapalı Yüzme Havuzu +  Fitness Kullanımı + 30 Dk. Masaj seçeneklerinden dilediğinden biri kişi başı 170 TL yerine 59 TL!

30 Dakikalık Masaj Seçenekleri:
•Bali
•Aromaterapi
•Anti-stress
•Refleksoloji

Aromaterapi Masajı:

Aromaterapi; fiziksel, duygusal, ruhsal sağlık ve güzellik için hoş kokulu bitkisel özlü yağlar kullanılarak uygulanan bir masaj türü. Masaj esnasında kullanılan kimi öz yağlar rahatlatırken, kimileri de toksinlerin atılmasına yardımcı olarak cildi canlandırıyor.

Refleksoloji Masajı:

Refleksoloji’de el ve ayaklar vücudun aynası kabul edilir. Bu noktalara yapılacak masaj ve basınç uygulamaları o noktanın hitap ettiği organların rahatlamasına neden olur. Tamamlayıcı tıp kategorisi içerisinde bulunan refleksoloji’nin uygulama alanları arasında gelişim geriliği, konuşma problemleri, eklem ağrıları, bel-boyun-sırt ağrıları, reflü, öğrenme geriliği, yürüme bozuklukları gibi problemler yer alır. Refleksoloji ile sinir uçları manuel tekniklerle, ayak tabanında yansıması olduğu kabul edilen ilgili organlar uyarılır. Motivasyon enerji artırır, iş ve sosyal yaşantısına faydası olur.

Bali Masajı:

Bali adalarına yolculuğunuz tamamen bitki özleriyle yapılmış doğal vücut peelingiyle yapılan ve ölü derilerin atılmasını sağlayan masajla başlıyor. Ardından cildi besleyen ve Boreh'le masaj yapılıp, peeling kremi temizleniyor. Ardından cildi yoğun biçimde nemlendiren ve Balililer tarafından "yoğurt maskesi" olarak bilinen yoğun bir maske yapılıyor. Bu maske de çiçek özleriyle hazırlanan banyoda temizleniyor.

Hotel içkale Hakkında…

2011 yılında 5. yıldızını gururla alan İçkale Oteli, 1989 yılında Ankara'da yıldızlı otel sayısının çok az olduğu dönemde bile 4 yıldızla hizmete girdi…

Misafir memnuniyetini ilk planda tutan İçkale Oteli, 22 yıldır kalite ve deneyimini belgelendirdi. Hizmet ünitelerini geliştirerek, renovasyonlarını tamamlayarak 5. yıldızını da aldı.

Daha fazla bilgi için: www.hotelickale.com

170 TL
%65indirim
59 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar