Hotel Şekerpınar’da Masajlar ve Fitness

HOTEL ŞEKERPINAR ZEN SPA’DA MASAJLAR VE FITNESS ÜYELİK PAKETLERİ! Hotel Şekerpınar kalitesiyle hayatına ayrıcalıklarla dolu kocaman bir “artı” kat, Şekerpınar’da standartların ötesinde deneyimler yaşa!

Etkisini ruh ve bedeninin her noktasında hissedeceğin masajlar ve hayatına hareket katacak fitness paketlerini süper indirimlerle yakaladık. Sen de arınmak, canlanmak ve hayatın yoğun temposu arasında nefes almak istiyorsan bu fırsatı kaçırma!

Hotel Şekerpınar Zen Spa’dan yakala.co üyelerine özel indirimlerle:

● Günlük Tesis Kullanımı Kişi Başı 100 TL yerine 49 TL!

● 45 Dk. Masaj Kişi Başı 170 TL yerine 69 TL!

● 45 Dk. Masaj + 20 Dk. Kese-Köpük Kişi Başı 190 TL yerine 99 TL!

● Çift Kişilik 45 Dk. Masaj 220 TL yerine 119 TL!

● 1 Aylık Fitness Üyeliği Kişi Başı 350 TL yerine 119 TL!

● 1 Aylık Fitness Üyeliği + Kapalı Havuz Kullanımı Kişi Başı 350 TL yerine 169 TL!

HOTEL ŞEKERPINAR’DAN... *

HOTEL SEKERPINAR, siz değerli misafirlerini; evinizdeki konforu iş hayatının merkezi konumunda çok özel konaklama imkânları, dünya mutfağının en güzel seçimleri ve günümüz iş hayatının en sağlıklı tercihi olarak bilinen SPA ile buluşturmaktadır.

Hotel Şekerpınar Sabiha Gökçen Havalimanının 5 dakika uzaklığında, Turkiyenin en büyük firmalarının yer aldığı serbest bölge ve 7 sanayi sitesinin tam merkezinde, 4 adet executive süit, 6 adet junior süit, 76 adet deluxe toplam 88 oda, 172 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.

Konum: Şekerpınar bölgesi, Çayırova ilçesine bağlı olup TEM otoyoluna 500 m, D-100 Karayoluna 4 km ve Sabiha Gökçen Havaalanına 10 km uzaklıkta olup trafikte uzun zaman kaybetmeden ulaşılabilecek bir konumdadır.

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.

100 TL
%51indirim
49 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar