I'lins Personal Training'da Pilates vs…

I'LINS PERSONAL TRAINING STUDIO'DA PİLATES, ZUMBA VE DAHA FAZLASI… Sporla hayatına sağlık ve güzellik kat. Her zaman zinde ve çevik olmak istiyorsan bu fırsatı kaçırma! Vücuduna verdiğin değer sana enerjik ve kaliteli bir yaşam olarak dönecek... Bedenin formda kalacak, hayatın daha güzel olacak, kendindeki değişimi hemen fark edeceksin.

Alsancak I'lins Personal Training Studio'da yakala.co'ya özel indirimle;

● 8 Seans Grup Pilates dersleri 300 TL yerine 99 TL!

● 8 Seans Zumba dersleri 250 TL yerine 120 TL!

● 8 Seans Reformer dersleri 520 TL yerine 299 TL!

●  8 Seans Personal Training dersleri 680 TL yerine 375 TL!

Grup pilates (Matwork)

Minder üzerinde çeşitli pilates ekipmanları kullanılarak vücudun güçlenmesine, sıkılaşmasına ve esnemesine yönelik yapılan çalışmalardır.

Fonksiyonel Grup Training

Kendi vücut ağırlığınızı ve çeşitli ekipmanları kullanarak (trx, bosu, 4DPro, Rıp, teraband, dumbell, medicineball) aynı anda birden fazla kas grubunu çalıştırdığınız antrenmanlardır. Bu şekilde birden fazla kas grubunu çalıştırmak vücudun daha hızlı şekillenmesine ve antrenmanlardan maksimum verim elde edilmesini sağlamaktadır. Her ders uygulanan farklı antrenman programları sayesinde yağ yakımı ve kilo vermeye yönelik çalışmalarla hedeflediğiniz sağlıklı ve fit vücuda ulaşabileceksiniz.

Couple Reformer

Aynı anda 2 kişinin aletli pilates yapabildiği bir sistemdir. Reformer, farklı ağırlıktaki yaylara direnç uygulayarak vücudun esnemesine, güçlenmesine, postürel bozuklukların düzeltilmesine yönelik çalışmalar yapılan bir sistemdir.

İşletme Sahibi ve Eğitmen:

Aylin KOCAMANOĞLU

1988 İzmir doğumlu olan Aylin KOCAMANOĞLU Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulun’dan mezun olmuştur. Spor hayatı 1994 yılında cimnastik ile başlamış ve yüzme ile ikisi bir arada devam etmiştir. 3 yıl yüzme ve cimnastik çift branşına devam eden eğitmenimiz 1997 yılında baleye başlamış ve 2 sene bale yapmıştır. 1997 yılında voleybol seçmelerinde aşırı gücü sayesinde dikkat çekip takıma seçilmiştir. 1997 - 2013 tarihleri arasında GÖZTEPE, ARKAS, İZMİR SPOR, SAINT JOSEPH, KUŞADASI 3. LİG takımlarında voleybol oynamıştır. 2005 - 2014 tarihleri arasında ise GÖZTEPE, İZMİR SPOR, EGE ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTE TAKIMLARI, Neslihan Darnel spor okulu, BUCA SPOR gibi çeşitli kulüplerde voleybol antrenörlüğü yapmıştır.

 2005 yılında fitness sektörüne giren Kocamanoğlu, birçok eğitime katılmış ve kendini yeniliklere adamıştır. Aynı zamanda çalışma hayatına ve eğitime devam etmiştir. Çeşitli kulüp ve kuruluşlarda PİLATES, FITNESS, YÜZME, ÇOCUK EĞİTİMİ, CİMNASTİK, STEP AEROBİK dersleri vermiştir.

 2007 yılnda Reformer Pilates eğitmenliğine başlayan Kocamanoğlu, eğitmenlik hayatının yanında çeşitli salonlarda işletme ve yöneticilik yapmıştır. Her geçen yıl yeni sistemi takip eden Kocamanoğlu; TRX, 4D PRO, Pilates, Reformer, STEP - AEROBİK, YOGA, YOGALATES, PERSONAL TRAINING, HİS, KANGOO JUMPS EĞİTİMLERİNİ BAŞARIYLA TAMAMLAMIŞTIR.

 KOCAMANOĞLU, çeşitli web sitelerinde bilgi paylaşımında bulunmuş, herkes spor yapsın düşüncesiyle bilgi hareket paylaşımında bulunmuştur. TRT 1 haber, EGE TV’ de evde spor yapabilirizi yansıtmıştır. Şimdiyse tüm ekibiyle sağlık için hazır spor severlere I’lins ‘de buluşuyor. Personal training programının dışında Beslenme Programları ve Detox kamplarıyla öğrencilerini motive edip formda tutan Kocamanoğlu, önce sağlık, sonra form tutma diyor.

 Öğrencileri onun için vicdansız dese de Kocamanoğlu sınırlarını bozmuyor !

 KURAL ŞU Kİ... zamanım yok diye bir şey yok önce siz diyor!

SERTİFİKALAR:
1. Yoga therapy
 2. Fat Burning & hypertrophy nutrition models
 3. Fat Burning & hypertrophy training models
 4. Innovation in pilates
 5. Türkiye herkes için spor federasyonu (His)
 6. Pilates rehabilitation Juan castellano
 7. TRX
 8. Kangoo jumps
 9. 4D PRO
 10. Traceymallet Fitness and pilates functional circuit training
 11. Pilates network levels 1 ve 2
 12. Pastür analizi sertifika programı
13. Pilates - Aerobik workshop
 14. Australia pilates method Academy reformer level1
 15. Pilates system level 1
 16. Yogalate (Yogo destekli pilates)
 17. Austrilia pilates method Academy network slage1  GymBoll miniboll flastic band workshop

300 TL
%67indirim
99 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar