Icon İstanbul Sirena Spa’da Masaj

ŞİŞLİ “ICON ISTANBUL SIRENA SPA”DA MASAJ VE SPA PAKETLERİ! Icon İstanbul Sirena kalitesiyle ayrıcalıklı bir spa deneyimi…

İster tek başına ister sevdikleriyle birlikte farklı bir gün yaşamak, hayatın stresinden sıyrılmak ve elbette yorgunluğunu atıp, enerji kazanmak isteyenler için her detayın düşünüldüğü bu paketlerde masaj ve ıslak alan kullanımları bir arada.

İstanbul’un merkezi Taksim’e yürüme mesafesinde olan Dolapdere lokasyonun da yer alan otel, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Icon İstanbul Hotel’den konumu sebebiyle tarihi, turistik ve kongre merkezlerine de ulaşım oldukça rahattır.

Bu fırsatı değerlendirenler, Icon İstanbul Sirena Spa’nın şık, konforlu ve seçkin atmosferinde spa’nın enerjisini, masajın ise sihirli etkisini hissediyorlar.

Şehrin kalbinde, Şişli’de yer alan Icon İstanbul Sirena Spa’da yakala.co özel indirimleriyle Masaj + Sınırsız Islak Alan Kullanımı ve İkramlar:

• 40 Dakikalık Masaj Seçeneklerinden Dilediğin Biri “kişi başı” 120 TL yerine 59 TL!

• 50 Dakikalık Masaj Seçeneklerinden Dilediğin Biri “kişi başı” 140 TL yerine 69 TL!

• 40 Dakikalık Masaj Seçeneklerinden Dilediğin Biri + 20 Dk. Kese-Köpük “kişi başı” 180 TL yerine 109 TL!

• ÇİFT KİŞİLİK PAKET: 2 Kişiye 50 Dakikalık Seçenekli Masaj Uygulaması 190 TL yerine 128 TL!

Masaj Seçenekleri: Aromaterapi │ Bali │ Shiatsu

Sınırsız Islak Alan Kullanımı Dâhilindeki Hizmetler: Sauna │ Türk Hamamı │ Buhar Banyosu

│Hangi Masajı Seçmeyelim Diyorsan?│

Aromaterapi Masajı:

Aromatik yağlar kullanılarak yapılan masajın en büyük özelliği vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirmesidir. Aromaterapi masajı sırasında buharda damıtma yöntemiyle çıkarılmış bitki özleri, bitki yağları kullanılıyor. Kişiye özel olarak seçilen kokuların rahatlatıcı, canlandırıcı etkileri fizyolojik olduğu kadar psikolojik etki de yapıyor.

Bali Masajı:

Buharda damıtma yöntemiyle çıkarılmış bitki özleri ve bitki yağları kullanılarak yapılan bu Aromaterapik masajın en önemli özelliği, vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirmesidir. Ayrıca kan dolaşımını artırır, kaslardaki gerginliği azaltarak rahatlama sağlar. Vücudun tamamına güçlü hareketlerle uygulanan masaj el ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak etkisini gösterir.

Bali masajında kullanılan yağlar son derece çeşitli olup en çok kullanılan meyve ve bitkiler, ananas, Hindistan cevizi, çam ve lavantadır.

Kişiye özel olarak seçilen kokuların rahatlatıcı ve canlandırıcı etkileriyle, fizyolojik olduğu kadar psikolojik etki de yapan Bali masajı, kendinizi şımartabileceğiniz en keyifli masajlardan biri...

Shiatsu Masajı:

Geleneksel Japon terapilerinden olan shiatsu, bizde de yaygın olarak kullanılıyor. Kelime karşılığı parmak ile baskı demek. Parmak, el, dirsek kullanılarak uygulanıyor ancak bu, kişinin ihtiyacına göre belirleniyor. Japonya’da yirminci yüzyılın başlarında o zamana kadar uygulanan bir masajdır. Temellerini, Çin kökenli akupresur ve geleneksel Japon masajlarından alıyor.

│Islak Alan Kullanımı ile Vücuduna Nefes Aldır│

Hamam

Türk toplumunun geleneksel rahatlama yöntemlerinden biridir. Hamamda ölü derilerinizden kurtulurken, sert darbelerle yapılan kese işlemiyle birlikte vücutta büyük bir dinçlik hissedilir.

Sauna

Buhar odasının nemsiz halidir. 80 – 110 derece arasında değişen sıcaklık, dolaşımı hızlandırarak vücuttaki zararlı maddelerin ter yoluyla atılmasını sağlarken; saunanın ardından alınan soğuk duş sayesinde, kan dolaşımı düzenlenir, gerginlik azalır ve dinlenme hissi tüm vücudu sarar.

Buhar Banyosu

Vücudunuzdan atacağınız ter sayesinde, cilt temizlenir ve ihtiyacı olan nemi geri kazanır; kaslar gevşeyerek ağrı ve sızı gibi şikâyetler ortadan kalkar. Buhar odası aynı zamanda solunum şartlarında düzelme için etkin bir yöntemdir.

120 TL
%51indirim
59 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar