İnci Izgara’da Kiloluk Köfte Menü

ATA BULVARI İNCİ IZGARA’DA KİLOLUK KÖFTE MENÜ (PAKET SERVİS DE VAR) Izgaradan cızır cızır lezzetler, seni bekler…
 
Ata Bulvarı – Nilüfer’de yer alan İnci Izgara, zengin çeşitleriyle geleneksel mutfağımızın, kültürel değerlerini oluşturan lezzetleri sunuyor.
 
“Saray Mutfak” kültüründen, “Kırsal Mutfak” kültürüne kadar uzanan ve geçmişten bugüne sofralarımızın baş tacı olan yemekleri menüsünde bulunduran İnci Izgara, baştan başa bir lezzet şölenine davet ediyor. Hem de yakala.co’ya özel indirimlerle…
 
1 kilo köfte, yanında menüsüyle. İnci Izgara’da hizmet bununla da bitmiyor, dilersen tüm bu lezzetler kapına kadar geliyor.
 
İster restoranda istersen de paket servisle kapında!
 
Sevdiklerinle birlikte güzel bir lezzet sofrasında buluşmak, İnci Izgara’nın enfes çeşitleriyle tanışmak için bu fırsatı kaçırma…
 
• Ata Bulvarı – Nilüfer’de yer alan İnci Izgara’da 1 Kg. Izgara Kasap Köfte Menüsü 90 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 55 TL!
MENÜ:
◦ 1 Kg. Izgara Kasap Köfte
◦ Salata
◦ 1 Litre Meşrubat
◦ Ezme
◦ Pilav
◦ Ekmek
 
Kaliteli, bol çeşitli ve çok lezzetli bir yemek deneyimi sunan İnci Izgara; tadını damaklarda bırakan menüleriyle seni ve sevdiklerini bekliyor.
 
Paket Servis Bölgeleri: 1 kupon ve üzeri siparişler: Ataevler, Altınşehir, Demirci, İhsaniye, Üçevler, Alaattin Bey Mah., Minariliçavuş, Çalı, Nosab, Küçüksanayi, Fethiye, Beşevler Mahallesi / 2 kupon ve üzeri siparişlerde Yıldırım ve Osmangazi ilçelerine de paket servis yapılmaktadır.
 
Restoranın web sitesine ulaşmak için http://www.inciizgara.com adresini tıklayabilirsin.
90 TL
%39indirim
55 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar