İnci Oran Estetik'te 5 Seans Micro Plus ile Yüz Sıkılaştırma ve Toparlama Sadece 14.90 TLNeştersiz gençleşme yöntemi’ olarak yıllardır yurt dışında uygulanan micro plus cihazı artık Türkiye'de de kullanılıyor. Kadınlar kadar, erkeklerin de tercih ettiği micro plus'ta cilde makine yardımıyla masaj yapılırken, micro akım veriliyor.


Böylelikle kaslar sıkılaşıyor ve doku toplanıyor. Estetik operasyona ya da botoks gibi uygulamalara gerek kalmadan yaşlanma etkilerine son veriliyor. 25 ile 70 yaş arası erkeklerde cilt tipine göre yapılan micro plus, sara ve yüksek tansiyon hastalarına uygulanmıyor.

İnci Güzellik Salonu 1994 yılından bu yana estetik ve güzellik sektöründe edinilen tecrübe ile uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Temel ilkesi en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan inci güzellik salonu, dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Micro Plus

Mucize yaratan micro plus yöntemi, yüz bölgesinde 15 yaş gençleşme sağlıyor.

Micro plus, yüzdeki kırışıklıklar ve sarkmalar, göz çevresindeki çizgilerin yanı sıra kalça düşüklüğü, kol sarkmaları, karın ve bel bölgesindeki yağlanmalar için de birebir.

Lenf Drenaj

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır

Böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.

Fırsat her gün geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur.

Rezervasyon için 0232 231 31 79 no’lu telefonu arayınız ve rezervasyon sırasında kupon kodunuzu işletmeye bildiriniz.

Dilediğiniz kadar fırsat kuponu satın alabilir, ister kendiniz için kullanabilir isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
150 TL
%80indirim
29.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar