Işıklı Sinek Öldürücü


Geceleri kulağımızın dibinden pike yaparak geçen sivrisinek vızıltıları ve sonrasında oluşturduğu kaşıntı hissi ve yaralar hepimizi bazen ciddi derecede rahatsız etmektedir. Sivrisineklerin verdiği bu rahatsızlık yüzünden çoğu kez ya uyuyamıyoruz yada uykumuzdan uyanıyoruz.

Şimdi size sivrisineklerin ısırmasını engelleme ve onların kolayca ve zahmetsizce ölmesini sağlayan ışıklı sivrisine öldürücü ürününü sunuyoruz.

Kullanımı oldukça kolaydır. odanızda bulunan standart prize kolayca takarak prizden aldığı 220v elektrik sayesinde sineklerin ölmesini sağlar. Çalışmaya başladığı anda mor ışık yayar. mor ışık sivrisinekleri kendisine çekmektedir. Siz yatak odanızda yatıp uyurken sivsinekler sizden önce sivrisinek öldürücü cihaza konmuş ve çoktan ölmüş olacaklardır.

Evde, yazlıkta, ofiste sivrisinek sorunuyla meşgul olmanıza gerek yok. Sinek Öldürücü Cihaz içerisinde yer alan Led Ampulden, gece lambası ışığını alabilir ve bu ışık yardımıyla sivrisinekler cihazdaki rezistansa yapışarak onlardan ebediyen kurtulmanız konusundaki ilk adımı çoktan atmış olurlar.

Bir çok sivrisinek ve sivrisinek öldürme sistemlerine göre neredeyse %100 başarı elde etmektedir. Üstelik uygun fiyatıyla sonuçlarıyla sizide şaşırtacak...

ÖzellikleriYaydığı mor ışık sayesinde sinekleri çeker

standart elektrik prizlerine uyumlu ve pratiktir.

220 V elektrik ile çalışır.

Sivrisinekler mor ışıkla çekerek rezistansa yapışarak ölmesini sağlar.

Temizliği kolaydır.

 
9.18 TL
%47indirim
4.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar