Jean D'arcel’de Kök Hücreli Cilt Bakımı

BAĞDAT CAD. JEAN D'ARCEL GÜZELLİK’TE KÖK HÜCRE VE ULTRASOUNDLU CİLT BAKIMI! Cildini tazele, pürüzsüzleştir, güzelliğini ortaya çıkar ve ışıltını herkese yansıt!
Çevre etkenlerle dengesi bozulan ve belli aralıklarla bakım gerektiren cildin, seni sürekli sıkıntıya sokan istemediğin tüylerin için süper bir indirimle şahane bir paketler yakaladık.
İşinin uzmanı profesyonellerce yapılacak cilt bakımı ile cildin dikkat çekici bir görünüm ve canlılık kazanacak, güzelliğinin ışığı tüm hayata yansıyacak, gencecik cildinle zamana meydan okuyacaksın.
Jean D'arcel Güzellik Merkezi’ndeki seanslar, cildindeki değişimi hemen fark ettirecek, güvenini artıracak.
Bağdat Caddesi’nde yer alan Jean D'arcel Güzellik Merkezi’nden yakala.co üyelerine özel indirimle:
● 60 Dk. Kök Hücre ve Ultrasoundlu Cilt Bakımı Uygulaması 350 TL yerine 39 TL! (Sınırlı Sayıda)
● 60 Dk. Kök Hücre ve Ultrasoundlu Cilt Bakımı Uygulaması 350 TL yerine 49 TL!
Jean D'arcel Güzellik Merkezi Uygulama Detaylarını Anlatıyor...
DR. DERMISS & MESOXY ÜRÜNLERİ BİTKİSEL KÖK HÜCRE İLE DETAYLI CİLT BAKIMI
Cildiniz daha sağlıklı ve kusursuz bir görünüme kavuşacak. Cildiniz nem ve yağ dengesini geri kazanacak. Daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız. Yüzünüz bir bebeğin cildi gibi ışıl ışıl ve pürüzsüz olsun. Cilt bakımı, cilde uygun ürünlerle ciltte biriken kirlerin, ölü derinin ciltten uzaklaştırılması, cildin nefes alması, nemlendirilmesi, lenflerin çalışması, siyah noktaların ve sivilcelerin temizlenmesi ve cildin oksijenlendirilmesi işlemidir.
ULTRASOUND İLE KIRIŞIKLIK BAKIMI
Yaşlanan ciltte, kolajen liflerindeki kayıplar ve fibroblast aktivitesinin yavaşlaması nedeniyle ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Cildin elastik fiberleri kolajen ve elastin, bir cilt hücresi olan fibroblast tarafından üretilir. Ultrasound bakımlarının kolajen lifler üzerinde oluşturduğu ısınım yeterli seviyeye ulaştığında bu lifler üzerinde hemen salınım başlamasına neden olur. Salınımlar sonrasında kolajen lifler birbirine dolanır ve yumrular oluşturur. Bu da cildin anında toparlanmasına neden olur. Takip eden seanslar sonrasında fibroblast hücrelerin kalitesindeki artış tüm uygulama bölgesinde kalıcı, gözle görünür sonuçlar elde edilmesini sağlar. Bu şekilde ciltte genel bir parlaklık oluşur.
FOTON TERAPİ
Foton terapi ile Cilt Gençleştirme günümüzde oldukça popülerdir. Yaşlanan cilt hücreleri foton ışınları ile daha genç hücrelere dönmektedir.  Bu yöntem ile normal deri dokusuna zarar vermeden çeşitli pigment ve derideki vasküler noktalar yok edilebilir. Bu arada cilt elastikiyeti artar, deri toparlanır, gözenekler küçülür, kırışıklıklar azalır, kollajen üretimi teşvik edilir.
CİLT BAKIM İÇERİĞİ:
-Cilt analizi
-Ön temizlik
-Frimatör Peeling
-Ozon Buhar
-Ulrasonik peeling ile siyah nokta (komedon) temizliği
-Gözenek sıkılaştırıcı tonik
-Yüksek frekans ile dezenfekte işlemi
-Ulrasound ile cilt sıkılaştırma ve yıpranmış kolajen dokunun yenilenmesi (Teoxane & Mesoxy ürünleri ile)
-Foton Terapi ile leke giderimi
-Leke veya vitamin ampulü uygulaması
-Sıcak/Soğuk Çekiç ile kan dolaşımının hızlandırılması
-Yaşa ve cilt tipine uygun maske
-Kolajen Kök Hücre maskesi & Vitamin Maskesi & Lifting Maske
350 TL
%89indirim
39 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar