Jianda Magnastix 157 parçaSaatlerce oynayabilecekleri birbirinden farklı yüzlerce figürü 3 boyutlu olarak oluşturabilecekleri harika bir set. Sadece oyun oynamakla kalmaz, zekasını, el-göz koordinasyonunu da geliştirir. Üstelik sizi yormadan ve üzmeden.

Çocuklarımız hepimiz için çok değerli. Onların zihinsel ve fiziksel gelişimini destekleyecek oyuncaklar ile oynamaları ise günümüzde artan dijital imkanlar (bilgisayar, televizyon, tablet pcler ve akıllı telefonlar) yüzünden maalesef oldukça zor. İşte bunu değiştirmek için icat edilmiş 3 boyutlu manyetik yap-bozlar ile en sevdiğiniz varlığınıza iyi bir eğitim imkanı sağlamış olursunuz.

103 parçalık bu setle tüm geometrik şekilleri yapmanın yanında aklınıza gelen başka şekilleri de yapabilir hatta bunları 3 boyutlu hale getirebilirsiniz. Birlikte farklı canlandırmalar yapabileceğiniz gibi sadece çocuğunuzun hayal gücüne bağlı nesneler de oluşturabilirsiniz. Bu konuda çocuğunuzu özgür bırakmanız ve deneme-yanılma yöntemiyle kavramları daha kolay öğrenmesini tavsiye ederiz.Uzay Buluşu Manyetik Lego Seti 103 Parça ile eğlenceye başlayın

Amerika ve Avrupa'da her yaştan herkesin elinde olan mıknatıslı lego artık Türkiye'de

Fizik prensiplerine dayalı bu muazzam oyun, şu anda Amerika ve Avrupa’da milyonlarca evin vazgeçilmezi halinde. Okullarda bile fizik prensiplerini anlatmak için kullanılan bu mükemmel oyun, iş yerinizde de elinizden bırakamayacağınız bir oyun olacak.
78.98 TL
%49indirim
39.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar