Kader Güzellik ve Kuaför'de Este Lauder Ürünleri ile Profesyonel Cilt Bakımı 14.90 TLCildimiz; yanlış beslenme, makyaj, sigara ya da bunun gibi pek çok nedenden dolayı zamanla yıpranır. Düzenli olarak bakım yapılmayan ve gerekli özen gösterilmeyen ciltlerde ise bu yıpranma kalıcı sorunlara neden olabilir.

Bunun önüne geçmenin tek yolu ise ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamaktır!

Derinlemesine Cilt Bakımı

Cildimiz 28-30 günde bir kendini yeniler ;ölü hücreler cilt yüzeyine itilerek ciltte kalın,mat,cansız bir tabaka oluşturur .Cilt yorgun ve solgun görünür. Siyah noktalar(komedon) yoğunlaşıp , akneler oluşabilir. Derinlemesine cilt bakımı uygulaması, derinlemesine Temizleme ve Peeling uygulamalarıyla mat, donuk ,solgun ,cansız görünümü ortadan kaldırır. Cilt canlı,aydınlık,ışıltılı ve sağlıklı görünür. Buhar uygulaması yapılır. Siyah noktalar (komedon), akneler, sivilceler (lezyonlu sivilce) temizlenir. Gözenek sıkılaştırıcı toniklerle gözenekler sıkılaştırılır. Cilt tipine yönelik maskeler, elastikiyet verici, nemlendirici bakımlar ve kan dolaşımını hızlandırıcı profesyonel yüz masajı ile büyük bir rahatlama sağlanır. Cilt arınır,canlanır, parlaklık, ışıltılı ve elastikiyet kazanır. Kan dolaşımını hızlandırıcı profesyonel yüz masajı ile mimik bölgelerindeki kırışıklıklar rahatlar, yüzde kan dolaşımı hızlanır. Ciltte oluşan canlılık yanında zihnen rahatlama sağlanır.

Yüz Güzelliğiniz Kader Güzellik ve Kuaför'nde Pekişiyor!

Profesyonel bir cilt bakımı, cildi temizler ve uygun ürünlerle destekleyerek olumsuz faktörlerin etkilerini ortadan kaldırır.

Cildin normal işlevini devam ettirmesini sağlar. Cildinizin nefes aldığını ve parladığını hissedeceksiniz. Kader Güzellik ve Kuaför'nde uygulanacak tüm bu işlemlerden sonra, gözenekleri kirden, siyah noktalardan arınarak nefes alan ve dirileşmiş bir cilde kavuşacaksınız.

Sende acele et ve bu fırsatı kaçırma!

Fırsat Pazar Hariç 09:00 - 19:00 saatleri aranda geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur.

Rezervasyon için 0222 230 10 04 no’lu telefonu arayınız ve rezervasyon sırasında kupon kodunuzu işletmeye bildiriniz.

Dilediğiniz kadar kupon satın alıp, ister kendiniz için kullanabilir isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
45 TL
%67indirim
14.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar