Kalaylı Restoran’da İskender Menü

ÇUKURAMBAR KALAYLI RESTORAN’DA İSKENDER VE KEBAP MENÜLERİ! İskender’in hası ve leziz kebaplar için başka yere gitmeye gerek yok!
Türk yemek kültürünün baş tacı İskender ve Kebaplar özel sunumu, Kalaylı’nın kendi çiftliğinden etleri, Nefis Gönen Tereyağı, Tava Yoğurdu ve incecik taptaze pideleri ve damakları çatlatan dopdolu menüsü Kalaylı Restoran’da seni bekliyor.
Bu nefis kebaplar, nefis sunumuyla herkese kendini öyle bir sevdiriyor ki, bir yiyen bir daha geliyor, bir daha geldiğinde de asla yalnız gelmiyor. 
Karnın acıktığında ne yesem diye düşünme; damaklarda lezzet şöleni yaşatacak bu fırsat tam sana göre!
Çukurambar Kalaylı Restoran’dan yakala.co üyelerine özel indirimle:
 ● Seçmeli Kebap (İskender, Beyti, Zırh Adana, ) Menüsü Kişi Başı 51,50 TL yerine 25,50 TL!
 MENÜ:
 • Başlangıçlar: Sıcak Gobit Eşliğinde; Ezme, Tarator, Yoğurtlu Pembe Sultan, Serpme Çubuk Turşusu
• Çorba: Günün Çorbası veya Mercimek Çorbası
• İskender Kebap veya Beyti veya Zırh Adana Kebap (Amasya’daki Çiftliğimizden Mera Etleri, Gönen Tereyağı, Tava Yoğurdu ve İncecik Pidelerle)
• Tatlı: Meşhur Bağdat Tatlısı veya Fıstıklı Künefe veya Sütlaç
• Sınırsız Çay ve Türk Kahvesi
• İçecek: Su
 Afiyet olsun…
 Kalaylı Restoran 295 kişilik kapasitesiyle; Özel Günler, İş Toplantıları, Ürün Lansmanı, Doğum Günü Partileri için Ses ve Görüntü Sistemleriyle Donanımlı VIP Salonu için yakala.co üyelerine %10 indirim sağlıyor!
 KALAYLI RESTORAN’DAN…
Kalaylı Restoran'a Hoş Geldiniz. Yüzyıllardır bolluğun ve bereketin simgesi olmuş Türk Mutfağının en seçkin lezzetlerini, modern ve özgün tarzıyla Ankara'nın en özel ve gözde mekânlarından Kalaylı Restoran'da siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.
Orta Asya'dan Anadolu'ya uzanan lezzet serüvenimizde Türk sofra kültürünün ayrılmaz bir parçasını oluşturan kebaplarımız, mutfağımızda birer sanat eserine dönüşüyor. Geleneksellikten ödün vermediğimiz modern anlayışımızla, konfor ve rahatı ön planda tuttuğumuz restoranımızda çok özel sunumlarla aklınızda ve damağınızda yerimizi sağlamlaştırıyoruz.
51.5 TL
%50indirim
25.5 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar