Kasap Osman Yeşilköy’de İftar

KASAP OSMAN YEŞİLKÖY’DE DÖNERLİ, İSKENDERLİ, KARIŞIK IZGARALI İFTAR Kasap Osman 1964 yılında Sirkeci Hocapaşa mahallesinde, Hocapaşa Kasabı’nda 15 yaşında iken 80 lira aylıkla çırak olarak mesleğine başlamıştır. 1990 senesine kadar kasap olarak devam etti. Mesleğini çok sevdiği ve de meraklı olduğu için 1990’da Hocapaşa İskender lokantası ve kasabı beraber işletmeye başladı. Kasap Osman’a tam bir et profesörü derler. Etini kendi işler ve kontrol eder.
Kasap Osman, Enfes ve Meşhur Lezzetlerini, Yeşilköy Şubesinde de Sunuyor Ve İftara Özel Menüsüyle Tam Bir Şölen Yaşatıyor…
İŞTE, DAMAKLARDA İZ BIRAKAN RAMAZAN ÖZEL MENÜLERİ:
● İFTAR MENÜSÜ (ANA YEMEKTE DÖNER VEYA İSKENDER) 50 TL yerine 25 TL!
◦ İftariyelikler (Erzincan Tulum Peyniri, Ezme, Haydari, Çiğköfte, Hurma, Zeytin)
◦ Çorba
◦ Salata
◦ Döner (Döner veya İskender)
◦ Fındık Lahmacun
◦ Patates Tava
◦ Şişe Kola
◦ Tatlı (Fırın Sütlaç veya Hayrabolu Tatlısı)
◦ Sınırsız Çay
● İFTAR MENÜSÜ (ANA YEMEKTE KARIŞIK IZGARA) 90 TL yerine 49,90 TL
◦ İftariyelikler (Erzincan Tulum Peyniri, Ezme, Haydari, Çiğköfte, Hurma, Zeytin)
◦ Çorba
◦ Salata
◦ Karışık Izgara (Et Döner, Adana Kebap, Urfa Kebap, Kuzu Şiş, Tavuk Şiş, Tavuk Kanat, Köfte)
◦ Şişe Cola
◦ Tatlı (Fırın Sütlaç veya Hayrabolu Tatlısı)
◦ Sınırsız Çay
Kasap Osman da dönerin lezzeti, Trakya - Çanakkale bölgelerinden gelen kuzu ve dana etinin birleşiminden doğar ve kendini usta ellere bırakır.
http://kasaposmanyesilkoy.com/    
Vizyon / Misyon
Kaliteli hizmet, hijyen ve temizlikten ödün vermeden, “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini öncelikli tutarak; insan sağlığına olan saygımızla üretimdeki Gıda Kalitesini sürekli kılmak, kendi değer ve hedeflerimizde özgün olma anlayışımızla donanım ve ürün çeşitliliğinde kendimizi yenilemek, imal ettiğimiz her ürüne lezzetinin hakkını vermek ve buna karşılık adından yenilikçiliği ve kalitesiyle söz ettirebilmektir.
Her insanın en sağlıklı, en kaliteli yiyeceği tüketme hakkının esas olduğu düşüncesini benimseyen firmamız bu anlamda müşterilerine titizlikle hazırladığı, dünya mutfağını da içinde barındıran özel menüsüyle hizmet etmeyi misyon edinmiştir.
50 TL
%50indirim
25 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar